Wpis z mikrobloga

wygląda jak nadmuchany civic


@MUDAMUDAMUDA: Nie ma takiej opcji :P

zajebiście jeśli masz wąsa i jeździsz passatem tdi


@Atreyu: Yhy. Ten tył jest tak niesamowicie seksowny i elegancki, że ahhh. A jeszcze w wersji GTS, to już w ogóle miód ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie wiem bo jakieś gówno zasłania (


@ScaRRyMaN: ;)

gdybym miał pieniądze na to auto, to kupiłbym coś innego


@w2kn2e:
Ten tył jest tak niesamowicie seksowny i elegancki, że ahhh. A jeszcze w wersji GTS, to już w ogóle miód ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@qoompel: takie suvy to się podobają chyba tylko starym dziadom z wąsem? Zero proporcji, ani to terenówka, ani auto sportowe. Touareg czy tam inny tiguan z dodatkowym chromosomem. Kloc a nie seks i elegancja
takie suvy to się podobają chyba tylko starym dziadom z wąsem? Zero proporcji, ani to terenówka, ani auto sportowe. Touareg czy tam inny tiguan z dodatkowym chromosomem. Kloc a nie seks i elegancja


@Atreyu: xD

To jest kloc, bo to wielkie auto. Nadaje się w mały teren i przyspiesza godnie, szczególnie z świetnie brzmiącym V8.
Co Ty byś kupił miast tego?

Kolor jest fajny, ale to nadal jest suv.


@push3k-pro:
@qoompel:

No o to chodzi. Ciężkie, komfortowe i duże auto z odrobiną luksusu i dobrym wykonaniem.

Kupię sedana, dostanę to samo, taniej, będzie znacznie zwinniejsze, tańsze w eksploatacji, a nie będę kojarzony z dupkami na drodze albo jeśli będę kobietą to nie będę widziana jako "zawód: żona prezesa". Brzydzę się suvami.

Nadaje się w mały teren

...równie dobrze co Polonez i Panda, jeśli nie gorzej xD
Kupię sedana, dostanę to samo, taniej, będzie znacznie zwinniejsze, tańsze w eksploatacji, a nie będę kojarzony z dupkami na drodze albo jeśli będę kobietą to nie będę widziana jako "zawód: żona prezesa"


@push3k-pro: To kup Malucha. Będzie jeszcze taniej, zwinniej, taniej w eksploatacji i nie będziesz kojarzony ze zdrajcą, który wspiera obcy kapitał xD Kto normalny w ogóle przejmuje się opinią ludzi?

Co do negowania przez Ciebie zdolności terenowych Cayenne:

#
qoompel - > Kupię sedana, dostanę to samo, taniej, będzie znacznie zwinniejsze, tańsz...
Ty skoro wystawiasz się na opinię, wrzucając w neta, zamiast sobie jeździć i mieć #!$%@?


@push3k-pro: Mam teraz inne priorytety niż zakup totalnie nieekonomicznego samochodu xD

Spodobała mi się fotka i ją wstawiłem ;)