Wpis z mikrobloga

Dlaczego jedynym zarzutem wobec Zandberga jest to, ze ma inny pogląd gospodarczy?

Ktoś pisze, że Konfederacja może i wprowadzić chce szurow ale Zandberg to przecież socjalista.
Przypominam wam kuce, że partia Razem miala w 2015 najlepiej oceniony program gospodarczy z wszystkich partii startujących XD i teraz nic się nie zmieniło. A oceniali go ekonomiści a nie ludzie na wykopie.

Przedstawcie mi choć jeden szuryzm z jego strony.

Najbardziej pronaukowa partia na polskiej scenie politycznej, najbardziej liberalna i jej program gospodarczy jest najlepiej oceniony. No faktycznie wstyd głosować XD
#neuropa #bekazprawakow #bekazkorwina #razem #polityka
  • 27
  • Odpowiedz
@Solstafir: ale jakie rozwiązanie? To które sprawi, że za kilka lat polska by była na skraju wojny domowej? Takie zmiany mogli wprowadzać po obaleniu komuny a nie gdy gospodarka jest już ukształtowana. My potrzebujemy wzmocnienia tego co mamy teraz i niestety musimy wszyscy razem w miarę naszych możliwości w tym pomoc. Bo jeśli ktoś wierzy w Korwina teksty, że w dwa miesiące uleczy gospodarkę to mi ręce opadają.
  • Odpowiedz
My potrzebujemy wzmocnienia tego co mamy teraz i niestety musimy wszyscy razem w miarę naszych możliwości w tym pomoc.


@JAI2L9LAD: Mi zyje sie dobrze w aktualnym panstwie. A zylo by mi sie jak w niebie gdyby zlikwidowano podatek dochodowy, bo aktualnie państwo ździera ze mnie prawie 4k miesięcznie, a to nie koniec podatkow, ktore placę.
  • Odpowiedz
Przedstawcie mi choć jeden szuryzm z jego strony.


@JAI2L9LAD:
pierwszy przykład z brzegu

Publiczne przedsiębiorstwa mieszkaniowe

Wprowadzimy zakaz eksmisji najemców na bruk, obowiązujący zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Masz racje ze powinnismy ksztaltowac kraj na tym z czego w tym momencie startujemy bo jako czlonek unii nie mozemy tutaj robic raju dla korporacji z wielkim luzem podatkowym. Natomiast kierunek powinien byc z wektorem odwrotnym dla zachodniego rozdawnictwa za to ze sie zyje, celujac w rozwoj kazdej warstwy spolecznej. A najnizsze warstwy spoleczne potrzebuja nie socjalu ktory powoduje ze na leb nie kapie i na plejke starczy tylko
  • Odpowiedz