Wpis z mikrobloga

Witam. Tak jak mówiłem, dzisiaj zaczynamy kolejną wykreślankę, a będzie to wykreślanka gier. Pomysł na tą wykreślankę wpadł @LukasDiesel - zasady jak zawsze te same; zagłosuj na najgorszą serię gier. Gry zostały wybrane pod względem ocena/ilość głosów. Oczywiście wiem, że nie ma wszystkich znanych propozycji, ale wykop póki co daje możliwość dodania tylko 10-ciu propozycji. Do dzieła.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Tak jak mówiłem, dzisiaj zaczynamy kolejną wykreślankę, a będzi...

źródło: comment_xKIlx0RLiaGGS0vTAlGol12MHm6pbLfO.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszą serie gier:

  • Grand Theft Auto 1.9% (120)
  • Gothic 9.0% (577)
  • Call of Duty 9.8% (627)
  • Assasin Creed 16.1% (1029)
  • Far Cry 8.6% (554)
  • Wiedźmin 3.7% (234)
  • Heroes 4.2% (270)
  • Need for speed 14.4% (923)
  • Diablo 4.1% (260)
  • Mass Effect 28.3% (1812)

Oddanych głosów: 6406

  • 98
  • Odpowiedz
@oba-manigger:
GTA zostanie, bo kilku starców wiecznie w klimatach VC będzie go broniło, dodatkowo gnoje z multika w piątce i sebixy z SAMPa
Gothica mało kto pamięta oprócz dziadków napierających CTRL+strzałka w jedynce, żeby ogarnąć #!$%@? sterowanie i zabugowaną trójkę.
Call of Duty tak samo jak w GTA- dzieci z CVC i numerami kart rodziców będą bronić tego oklepanego gówna dla gimbazy.
AC broni się jeszcze jako tako historycznie i ew.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Gothic ma, wydaje się, ciężkie sterowanie. A logika sterowania jest bardzo prosta, WASD to bieg, a CTRL to przycisk akcji w kombinacji z WASD, to wszystko.

Podczas walki poruszasz się na boki, a trzymając CTRL bijesz z każdej strony i się bronisz. Wszystko jedną ręką.
@flac
A jedynkę trzeba pograć zanim przystąpi się do dwójki. Nawet pewna dziewczyna na YT, Nargi, co pierwszy raz grała I i II w tym roku, w
  • Odpowiedz
@Artysta_Malarz: Ograłem mass effect 1-3 2 lata przed wyjściem Andromedy. Gra tak płytka i nudna, że aż mnie zniechęciła do zakupu czwartej części gry, a z recenzji wynika że dobrze zrobiłem 6/10 to dla mnie max. Z gustami się nie dyskutuje. Ja bym chciał żeby wygrał gothic/wiedźmin xD ale nie zdziwie się jak wygra GTA dla pedauw.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja w ogóle nie lubię gier, filmów, książek osadzonych w kosmosie, ale ME ze swoją mechanika, fabuła i minigierkami miażdży. Widać, że odpadnie, ale pewnie dlatego, że większość osób go po prostu nie zna.
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Mass Effect przegrał. xD Zostają za to jakieś produkowane seryjnie tasiemce. xD Mam nadzieję że to wszystko przez Andromedę i kwas jaki z niej wyniknął. Oceniając wyłącznie oryginalną trylogię nie jestem w stanie zrozumieć tego wyniku.
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Serio? Mass Effect gorszą serią od Far Cry? Wiem, ze zakończenie #!$%@? no ale przynajmniej każda kolejna gra nie jest odgrzewaniem tego samego kotleta w innej panierce ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
kupa Far cry robiony na jedno koptyo nie liczac 1 i moze 3 to samo cod i assasyn przed piekna trylogia ME? no ok Andromeda to syf i dziwic sie ze tworcy co rok wydaja gnioty nie rozniace sie od siebie co roku za 60$ a ludzie nadal biora..
  • Odpowiedz