Wpis z mikrobloga

Byłem w Studio Polska, w świątyni propagandy, wyrzucili mnie za kartkę i zwyzywali

Jestem członkiem Młodych dla Wolności.
Dziś, 6 października 2019, poszedłem do otwartego programu Studio Polska na antenie TVP dezInfo. Oczywiście ja i moi koledzy musieliśmy wchodzić pojedynczo, bo gdyby tylko skojarzyli nas z Konfederacją, w ogóle byśmy nie weszli. W programie są ekrany, które pokazują, co aktualnie idzie na żywo. Wpasowałem się z kolegą w kadr idący live i wyciągnęliśmy kartki z napisem #konfederacja #listanr4 Są to kartki informujące o jednym z 5 ogólnopolskich komitetów w wyborach, które pokazaliśmy w publicznej telewizji. TVP wyłączyło ekrany, byśmy nie wiedzieli, kogo nadają, przestawiali kamery... Zachowywali się, jak TVP za komuny, które wycinało z trybun na mundialu flagi Solidarności.
Gdy jeden z kolegów wyszedł na środek, by powiedzieć, że jesteśmy zamilczywani i że powinniśmy się zająć poważnymi sprawami, został wyprowadzony i wyzwany, a dziennikarze uciekli do drugiego studia. W tym czasie ochrona kazała mi wyjść z programu za to, że trzymałem taką kartkę jak on, nie odezwałem się ani razu, nie wstałem, po prostu trzymałem kartkę. Na zakończenie usłyszałem, że mam zapłacić za reklamę i że jestem dziadem, koledze mówili, że jest gnojem. Innemu działaczowi wprost powiedzieli, że jak tu się dostał, przecież Konfederacja ma embargo w TVP.
Na zakończenie śmieszny finał, który pokazuje, jak wspólny wróg łączy. My z Konfederacji, Lipski i jego ludzie z KO i Ikonowicz z ludźmi z RSS razem pod studiem TVP staliśmy, wkurzaliśmy się na PiS i wymienialiśmy się kontaktami - Konfederazem po prostu
#konfederacja #korwin #polityka #tvpis #cenzura #bekazpisu
  • 45
@Volki: Tak ja sie błaźnie. Rozumiem, że popisy Konfederacji w TVP są godne naśladowania. To Twoi idole tak? Pan Lipski to Twój kolega co pokazuje jak ludzi traktować? Rozwydrzone gówniarstwo od Korwina :)
Wszelkie propozycje i pomysły od Korwina sa jak Stand-up:) Zobaczysz jak szalone poparcie będzie mieć Konfederacja :)
@smotek Błaźnisz się, pisząc o jakichś moich kolegach oraz kłamiąc jak PiS xD

Ja ci wytykam kłamliwy wysryw, bo nawet nie znasz faktów a zabierasz głos w sprawie.
Masz cukierka i nie płacz >[ ]< Ps. Powtarzasz się. 14 się skończy pajacowanie. Korwiniści powinni dostać zakaz wstępu do TVP. Tak samo kazdy jeden polityk z głupimi tekstami atakującymi innych ludzi, czy drwiących z Polaków.