Wpis z mikrobloga

Byłem w Studio Polska, w świątyni propagandy, wyrzucili mnie za kartkę i zwyzywali

Jestem członkiem Młodych dla Wolności.
Dziś, 6 października 2019, poszedłem do otwartego programu Studio Polska na antenie TVP dezInfo. Oczywiście ja i moi koledzy musieliśmy wchodzić pojedynczo, bo gdyby tylko skojarzyli nas z Konfederacją, w ogóle byśmy nie weszli. W programie są ekrany, które pokazują, co aktualnie idzie na żywo. Wpasowałem się z kolegą w kadr idący live i wyciągnęliśmy kartki z napisem #konfederacja #listanr4 Są to kartki informujące o jednym z 5 ogólnopolskich komitetów w wyborach, które pokazaliśmy w publicznej telewizji. TVP wyłączyło ekrany, byśmy nie wiedzieli, kogo nadają, przestawiali kamery... Zachowywali się, jak TVP za komuny, które wycinało z trybun na mundialu flagi Solidarności.
Gdy jeden z kolegów wyszedł na środek, by powiedzieć, że jesteśmy zamilczywani i że powinniśmy się zająć poważnymi sprawami, został wyprowadzony i wyzwany, a dziennikarze uciekli do drugiego studia. W tym czasie ochrona kazała mi wyjść z programu za to, że trzymałem taką kartkę jak on, nie odezwałem się ani razu, nie wstałem, po prostu trzymałem kartkę. Na zakończenie usłyszałem, że mam zapłacić za reklamę i że jestem dziadem, koledze mówili, że jest gnojem. Innemu działaczowi wprost powiedzieli, że jak tu się dostał, przecież Konfederacja ma embargo w TVP.
Na zakończenie śmieszny finał, który pokazuje, jak wspólny wróg łączy. My z Konfederacji, Lipski i jego ludzie z KO i Ikonowicz z ludźmi z RSS razem pod studiem TVP staliśmy, wkurzaliśmy się na PiS i wymienialiśmy się kontaktami - Konfederazem po prostu
#konfederacja #korwin #polityka #tvpis #cenzura #bekazpisu
  • 45
@pan-ferdynand-magellan: wole zeby Polska byla wasalem panstwa ktore zapewnia przynajmniej jakies swobody obywatelskie, pozwala na prowadzenie prywatnego biznesu przez ludzi, ma najlepiej na swiecie rozwiniete sily zbrojne, nie cenzuruje internetu, wydaje na badania i rozwoj najwieksze sumy na swiecie. W ameryce ludzie jezdza autonomicznymi samochodami, amerykanskie firmy moga kupic roboty jak ten smieszny piesek https://www.youtube.com/watch?v=jEr1kRf_FC0.

W tym samym czasie ludzie w rosji zyja w wiekszosci za rownowartosc okolo 300 dolarow miesiecznie,
@pan-ferdynand-magellan: polska byla zawsze panstwem frontowym przez to ze lezy pomiedzy rosja i niemcami, nie ma znaczenia czy amerykanie maja tutaj bazy wojskowe czy nie. Zaraz pewnie napiszesz cos o 300 miliardach dolarow dla zydow. musisz sie bardziej potarac bo narazie tylko powtarzasz propagande ruskich troli