Wpis z mikrobloga

Cześć, pytanie do osób które były w Izraelu.
Nadaje się ten kraj na tygodniową solo-wycieczkę z namiotem?
Wszystkie zdjęcia i opisy zachwalające, jak to dobrze tam jest ze spaniem pod chmurką i ludźmi, nie zachęcają jakoś mocno - kawał wyrównanego placu, za plecami bloki, a dookoła żołnierze i wysokie ceny.
Myślę, żeby zafundować sobie trochę słońca i czasu dla siebie, na poczytanie książek czy poleżenie w wodzie.
Lubię bałkańskie/wschodnie klimaty, spontaniczność, brak pośpiechu i ograniczeń. Jest szansa, że tam się to uda?
#izrael #podroze
  • 4
@90emer: Byłem 6 dni i zjechałem kraj wynajetym autem... Tempo spore, bo jest sporo ciekawych miejsc. Spanie na dziko bez problemu. Jak chcesz tylko poleżeć to w Eilacie masz plażę dla backaperów, gdzie na legalu rozbijasz namiot. Jest tam wc, woda pitna i wifi.... i oczywiście zawsze piękna pogoda:)
. Spanie na dziko bez problemu. Jak chcesz tylko poleżeć to w Eilacie masz plażę dla backaperów, gdzie na legalu rozbijasz namiot. Jest tam wc, woda pitna i wifi.... i oczywiście zawsze piękna pogoda:)


@Lucaa_Brasi, @szunis: Nie tyle poleżeć, co odpocząć od pracy, codziennej rutyny i naładować baterie nietypowymi przeżyciami. Lubię wchodzić w interakcje z "tubylcami", porozmawiać, poobserwować, wyjść poza szlak.
Poszukam jeszcze informacji i pewnie polecę, bo samo jedzenie