Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
siema wykop, jestem typowym przegrywem piwniczakiem z naprawdę niską samooceną nieposiadającym zadnych znajomych i przyjaciół i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem nie idąc na studia dzienne a wybierając zaoczne i prace. naszła mnie chęć na zaczęcie wychodzenie z przegrywu i tak myśle że może studia dzienne i akademik by mi w tym pomogły, jak myślicie? mam coraz wieksza ochote na rzucenie zaocznych i pojscie od nowa na dzienne, tylko że bym musiał wtedy zrezygnowac z pracy i od nowa przechodzic pierwszy rok, co uwazacie o tym?
#przegryw #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: mieszkałem kiedyś, nigdy nie byłem na imprezie w akademiku, ani sie nie socjalizowałem. a co najlepsze nie robiłem tego celowo, w sensie odrzucanie socjalizowania się, miałem dobre kontakty z ludźmi mieszkającymi obok w stosunku do osób z mojego pokoju xD więc z akademikiem jak z życiem, trafisz na ludzi co lubią poimprezować, to ci się uda
  • Odpowiedz
OgnistaKochanka: @sadwykopek: martwię się ale o wyniki z matur rozszerzonych, bo wybrałem takie przedmioty co mi słabiej idą głównie przez zaległości.
@PrzegrywWykopek: na to liczę i akademik+ studia w nowym miejscu to dla mnie jedyna szansę na zmianę. Tu gdzie jestem już się zablokowałem, a część ludzi ma już wyrobioną opinię. Spróbuję jeszcze raz. Nie wyjdzie to robię C+E i prowadzę życie samotnika.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania a nie ma opcji przepisania się na dzienne? U mnie na uczelni każdy ma opcję przepisania się. A patrząc że dopiero początek roku to tym bardziej. Pójdź do dziekanatu i porozmawiaj, ewentualnie kup jakąś b---------ę żeby ułaskawić ich.
  • Odpowiedz