Wpis z mikrobloga

@Marcinowy: Nie jestem pewna ale wydaje mi się ze nie. Bo on przeciwdziala wypadaniu włosów spowodowanemu androgenowej utracie włosów - czyli nie powoduje ze będą rosły nowe tylko ze te które jeszcze masz nie będą wypadać. Trochę bym się tez bala działania na skore twarzy tego leku
@Marcinowy: na brodzie działa inaczej niż na głowie. Ciekawą właściwością minoxidilu jest to, że jak stosujesz na brodę to stymuluje to wzrost włosów również w innych miejscach na całym ciele. Ja zauważyłem np. nowe włosy pod oczami i na zewnątrz od brwi, ale one podobno wypadają jak zakończysz terapię (ten sam rodzaj włosa co na głowie).
@Marcinowy: Poczytaj drugi link od Kliko - FAQ na beardwiki.com, to będziesz wiedział. Wiem, że na brodzie nie wypadają, tylko tworzą się włosy tzw. terminalne - grube, ciemne. Jest to inny rodzaj włosa niż na głowie, które są cienkie i bardziej jasne. Ale jak za wcześnie przerwiesz terapię, tj. zanim włosy na brodzie osiągną finalne stadium (terminal hair) to też wypadną te, które nie zdążyły się rozwinąć do końca.