Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
#rowerowyrownik 253768+42=253810
Dzisiaj znowu Chęciny, niestety foty z trasy nie da się wrzucić. Wyglądamy na nich jak zmokłe kury. Na pocieszenie fotka z domu i pasażer na gape¯_(ツ)

Generalnie początek lekki deszczyk więc luzik( ͡º ͜ʖ͡º) jedziemy dalej. Potem szybkie piwerko, już leje ładnie, więc czekamy chwilke. humor jest noga podaję więc nie ma tragedii. Ruszyliśmy w drogę powrotna i się zaczęło (). Jakiś potop normalnie, myślimy sobie przejdzie zaraz. Nie przeszło ¯_(ツ)
/¯ i tak już do domciu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Najlepsze jest to że i tak się człowiekowi micha cieszy jak dziecku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_FtapCaYCw07edtWmEDWdqBu5EbJHIlms.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brother_of_Steel: chyba Ci się pomyliło #!$%@? z kulturalnym wypiciem piwa (nawet nie wiesz co #!$%@?łem i ile tam siedziałem mordo) jak byś KULTURALNIE naskrobał kometa to może chciało by mi się coś napisać¯\_(ツ)_/¯ Nie mierz mnie swoją miara( ͡~ ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brother_of_Steel: Nic sobie nie tłumacze i nie zamierzam, to nie ja zaczolem #!$%@? rzucać. I raczej nie dotrze bo głupoty skrobiesz. Ale to domena takich chloptasiow¯\_(ツ)_/¯ I dzięki za pozdrowienia, wzajemnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brother_of_Steel: No jak widzę Twoje posty, tak zadałem sobie trochę trudu i poczytałem to widzę, że chyba powinieneś się wybrać to lekarza jakiegoś może terapeuty. Widzę że wszędzie szukasz awantury, biedactwo hahaha. Dawaj więcej hahaha
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RGame: nie zapluj się, bo widzę że z nerwów już po dwa posty piszesz na raz. Pewnie kilka piwerek kulturalnie też poszło.
Wiesz, nie musisz do mnie pisać, możesz śmiało kulturalnie pić dalej.
Poprawka, trzy. Niezły jesteś maestro. Nie denerwuj się mordo. Zdrówka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brother_of_Steel: hahaha na luzie pije piwko już 12 i mam ubaw. Ale #!$%@? z tym cymbalem, śmiechłem, hahaha już nic tego nie zmieni.
¯\_(ツ)_/¯ pisze po 2 posty żeby Ci nic nie umknęło ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak się naplulem przy tym XD, a i zaraz idę po czteropak hahaha ale będzie balanga( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RGame: no to #!$%@? impreza, skoro ciągle piszesz do mnie. Ja mam jednak lepsze rzeczy do roboty, także ten, wszystko co miałem ci do powiedzenia, powiedziałem. Przestań do mnie pisać dzbanie, pomierz sobie #!$%@? z kim innym, bo wyraźnie jesteś jakiś nabuzowany.
Kulturalnego piwka się napij.
Albo kobietę sobie w końcu znajdź.
Cipciusiu.
Szerokości.
Tylko z roweru nie spadnij.