Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@#!$%@?: daj zdjęcia poglądowe, to łatwiej będzie głosowac. No chyba, że każdy na tagu ma w pamięci dokładny wygląd każdego z nich (i wie, jakiego koloru jest twój Tiger) - w takim wypadku chapeau bas! :P
@Pantokrator miałem kitajskiego atrapa w FZS-ie, niedługo, bo jakieś pół roku, ale miałem, powiem Ci, że jak za 200 zł to przechodzi sam siebie, materiały spoko, wygłuszenia nie wypluł, dBk jak najbardziej swoją rolę spełniał, w normach głośności się mieścił. Jedynie spasowanie całej konstrukcji z bliska wypadało średnio, poza tym gites :).

Później kupiłem HP2 dominatora, chinola oddałem komuś na forum fazera. Na dominatorze pojeździłem...może z miesiąc, jedynie co robił dobrze, to
@#!$%@?: z tych wszystkich to albo Arrow albo Leo. Scorpion głośny jak Dominator, mivv i ixil to nie wiem. Zamówiłem tydzień temu Leona bo mieli promocje na mielochu za niecałe 1400zeta. co do #!$%@? z aliexpress miałem w Yamasze XT660 (tam sa 2 wydechy) i to w żadnym wypadku nie jest tłumik. Ot kawałek puszki z dziurą w środku :) jeżeli chcesz cieszyć się dźwiękiem motocykla bez bólu głowy po 10km i