Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Filippa: nie, to nie jest "głupie #!$%@?" to jest zwyczajna obojętność. Jeśli jesteś w takim położeniu że pakujesz torbę i wylatujesz w dowolne miejsce na Ziemi, to na cholere tu o cokolwiek się starać? Ludzie pokazali czego chcą, na okrągło jedni na drugich drą mordy kłócąc się o jakieś idee, marsze pederastów kontrmanifestacje patologii, tu ten ukradł tyle, ten tyle i nikt nie ponosi odpowiedzialności, nawet jakiś dziennikarzyna czy piłkarz jest
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Filippa: 1. Głos który mam do dyspozycji (nie 2 głosy, nie 5 głosów, nie 12mln głosów) nie ma żadnych szans na jakikolwiek wpływ na wynik wyborów.
2. Żadna z partii nie spełnia moich oczekiwań.
3. Uważam, że ufać politykom to szczyt naiwności.
Tak głosowanie nie ma żadnego racjonalnego sensu, wybory to obrzydliwa farsa.
Ale pomimo wszystko ja pójdę i zagłosuje na złość temu burdelowi, bo mimo, że nieracjonalne to ma to
@Filippa: iluzja wyboru to nie wybory to jakis kabaret. W czym mam wybierac? Mam zdecydowac czy pod przemoca i przymusem prawa aparat panstwa zabierze mi piniądzory i da na bombelki czy na lgbt? wybierac czy za te pieniadze zbuduje muzeum zydow czy poljakow do ktorego i tak nikt nie chodzi. Albo walka o wizy albo aborcje xd
Nie glosuje bo mam w dupie takie wybory czekam az ludzie wyjda i zrobia