Wpis z mikrobloga

Ej, ale serio pałowanie się do gry która ma rok i teksty typu "dzięki za beta testy" to jest wyższy poziom #!$%@?. Przeciętny konsolowiec już zapomniał o tej grze i teraz sobie czeka np. na Death Stranding albo The Last of Us 2, a pececiarze raz na 5 lat dostali poważną gierkę z konsol z rocznym opóźnieniem i jeszcze obracają to w wielkie zwycięstwo #pcmasterrace xDDDD

Już pomijam jaki będzie ból dupy na tagu jak wyjdzie i będzie działać jak kupa na większości sprzętów z Media Marktu albo będzie zblokowane przez Denuvo przez kolejny rok i 3/4 wielkich fanów nie zagra bo nie będzie cracka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rdr2 #ps4
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jestem_robotem123: Chodzi raczej o to że robienie z rocznego opóźnienia jakiegoś zwycięstwa i teksty o beta testach to debilizm.

jak film wyszedl w 2018 to nie oglądasz bo za stary?


Jak film wyszedł w 2018 w USA a w Polsce po ponad roku to nie obracam tego w zwycięstwo polskiej dystrybucji kinowej.
  • Odpowiedz
To współczucie, że casualowcy dostali produkt gorszej jakości


@Atreyu: Ja bardziej współczuję hardkorowcom przywiązanym do elitarnej platformy na którą nie ma prawie żadnych wybitnych gier od jakichś 10 lat, a jak są to zazwyczaj porty z konsol ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kozajsza: przecież na komputery osobiste wychodzi rząd wielkości gier więcej, a "eksluziwy" konsolowe to w tych czasach nieistotny margines

Grając na kanapie możesz nie być na bieżąco z technologią i rynkiem, być może stąd twoja niewiedza
  • Odpowiedz
"eksluziwy" konsolowe to w tych czasach nieistotny margines


@Atreyu: xDDDDDD

The Last of Us, Uncharted 4, Bloodborne, God of War czy nawet taki Spider-Man albo Horizon to gry AAA na poziomie o który żadna produkcja na pecety w ostatniej dekadzie się nawet nie otarła. Nie wspominając o kilku produkcjach Nintendo. I pomijając ich sprzedaż którą ciężko nazwać
  • Odpowiedz
Wolę 2-3 świetne tytuły w roku


@Kozajsza: 2 gry na rok? To co za różnica czekać rok, albo grać dwie gry w roku?

Nie denerwuj się tak, czekam na poważne argumenty, bo na razie sromotnie przegrywasz dyskusję
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Ale przecież nikt tak nie patrzy na PC, że jest lepiej bo jest mnóstwo gier na steamie. Na PC wychodzą wszystkie małe indie gierki i to jest coś naturalnego i tyle.

PC jest lepsze pod względem technicznym. Tak, konsole mają swoje plusy typu np. tego że Sony pakuje mnóstwo hajsu w swoje exclusivy i takie gry Naughty Dog są zajebiste i są tylko na PS4. Ale są ludzie którzy
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Teksty o beta testach są durne ale pamiętam, że konsolowcy się pałowali tuż po premierze RDR2 że hehe co pececiarze, dupka piecze, RDR2 na bank nie wyjdzie na pc he he, pograłbyś sobie co, a #!$%@? wafla...
Także #!$%@? w dupę konsolowym fanbojom, niech teraz się męczą. Siali wiatr to zbiorą burzę.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Bloodborne. Odpowiednik pctowy ma, bo soulsy wychodził na pc. Parę miesięcy temu wyszło bardzo udane w tym nurcie Sekiro. Bloodborne bardzo dobre, ale robienie z niej jakiegoś unikatowego tytułu to nieporozumienie, tym bardziej, że gra to nie unikat a jedynie część pewnego nurtu. Spider man? Przecież ta gra zapewne nigdy by nie powstała w takiej formie gdyby nie seria Arkham, która faktycznie wyznaczyła jak mają wyglądać w ostatnich kilku
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Sama eksluzywność konsolowa to tylko wygodna dla sony umowa biznesowa i psychologicznie przy okazji fanboje podbijają sobie ego. Chyba nikt normalny nie wierzy, że którakolwiek z tych gier nie ruszałby na pc w czasach gtx 1080, rtxów czy radeon rx 5800. Więc może skończmy ten idiotyczny dyskurs o lepszości eksulizwów, bo to nie wynika z technologiii a biznesowego nabijania kabzy i tworzenia minionów obronców marki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Kozajsza: Stary, ty jesteś nienormalny. Zagrzałeś się o jakąś skrajnie nieistotną rzecz.
Już nawet pomijając, że granie w strzelanki na konsoli to jakieś nieporozumienie, a graficznie produkty wychodzące na konsolę są przeciętne - w czasach kiedy na win 10 można grać w gry z xbox one, podpiąć sobie dedykowanego pada z tej samej konsoli i na tym samym urządzeniu mogę pracować, oglądać telewizję, przeglądać wygodnie internet, kontaktować się z ludźmi,
  • Odpowiedz
@Kozajsza: do dzisiaj nie mogę zrozumieć jak można popierać tworzenie gier na wyłączność. To jest największy rak i jeszcze większość fanów PS temu przyklaskuje.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: ja wolę mount and blade niż takiego god od war. Kwestia gustu. Poza tym granie na padzie to dla mnie udręka i mnie męczy. Samo gadanie że rdr2 na konsole to beta testy też gowniarskie, ale nie przechodzmy ze skrajności w skrajność
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Piękne są te teksty pecetowców Pierw gry ekskluzywne na ps4 są #!$%@?. A później gry na wyłączność to rak bo z chęcią by zagrali w najlepsze gry generacji.
Albo teksty o przegrywaniu dyskusji i już wiesz że osoba która to napisała chodzi pewnie do podstawówki

  • Odpowiedz
Wolę 2-3 świetne tytuły w roku niż Steam #!$%@? syfem robionym na kolanie i kolejne klony Asasinów i Far Cryów, które są albo marnymi portami z konsol albo odgrzewanym kotletem. A poza nimi na pecetach nie ma praktycznie nic bardziej ambitnego niż Fortnajty i PUBG, chyba że jest się fanem tycoonów albo strategii.


@Kozajsza: jak ktoś chce bardziej inteligentnego grania niż "kliknij X zeby Jason" czy "naciśnij trójkąt żeby skoczyć",
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: No i Starcrafty, warcraft 3 po dziś dzień nie wyszły na konsole. No a perełki retro rpg z ostatnich 5 lat mimo dedykowanego też wsparcia dla konsol, to jednak bardziej celują w rynek pc. Chyba nikt z rozumem i godnością nie udaje, że gry jak pillarsy, divinty, tyranny i numenera to nie jest hołd dla baldurów, icewind dale gier dedykowanych dla pc. Bo od kiedy izometryczne rpgi były targetem
  • Odpowiedz
W sumie to mam mega beke z tych zachwytów nad wybitnością horizona, jak tak pomyślę o takich grach konsolowych jak choćby seria Metal Gear Solid, pierwszy Silent Hiil, które rzeczywiście zasługują na szacunek, a nie takie gimbogry.
  • Odpowiedz