Wpis z mikrobloga

Ej, ale serio pałowanie się do gry która ma rok i teksty typu "dzięki za beta testy" to jest wyższy poziom #!$%@?. Przeciętny konsolowiec już zapomniał o tej grze i teraz sobie czeka np. na Death Stranding albo The Last of Us 2, a pececiarze raz na 5 lat dostali poważną gierkę z konsol z rocznym opóźnieniem i jeszcze obracają to w wielkie zwycięstwo #pcmasterrace xDDDD

Już pomijam jaki będzie ból dupy na tagu jak wyjdzie i będzie działać jak kupa na większości sprzętów z Media Marktu albo będzie zblokowane przez Denuvo przez kolejny rok i 3/4 wielkich fanów nie zagra bo nie będzie cracka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rdr2 #ps4
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kozajsza Zależy w jakie gry się gra. Jeśli ktoś gra np. w strategie albo lubi modować gry to nie ma wyjścia i musi mieć PC. Sam z tego powodu mam PC.
  • Odpowiedz
@cabeiu: Ledwo mi ta grafika przypomniała o tej gierce Day gone, która wygląda jak kolejna gra wycięta z szablonu sony przez co totalnie nie zapada w pamięci. Do tego idąca w modne przemielanie motyw zombie w grach.BTW Jak mi jakiś sony fanboy wyjeżdza z wybitna biblioteką ps z ostatnich kilku lat, to uwielbiam mu wspominać knacka i the Order: 1886 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Bloodborne. Odpowiednik pctowy ma, bo soulsy wychodził na pc. Parę miesięcy temu wyszło bardzo udane w tym nurcie Sekiro. Bloodborne bardzo dobre, ale robienie z niej jakiegoś unikatowego tytułu to nieporozumienie, tym bardziej, że gra to nie unikat a jedynie część pewnego nurtu.


@xxxxyurek: grałeś? Bo ja jestem fanem soulsbornów i porównanie BB do serii DS uważam, że jest trochę nie na miejscu, BB postawiło na inną mechanikę i niby
  • Odpowiedz
Sama eksluzywność konsolowa to tylko wygodna dla sony umowa biznesowa i psychologicznie przy okazji fanboje podbijają sobie ego. Chyba nikt normalny nie wierzy, że którakolwiek z tych gier nie ruszałby na pc w czasach gtx 1080, rtxów czy radeon rx 5800. Więc może skończmy ten idiotyczny dyskurs o lepszości eksulizwów, bo to nie wynika z technologiii a biznesowego nabijania kabzy i tworzenia minionów obronców marki.


@xxxxyurek: ale nikt nie mówi,
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Odbijacie sobie piłeczkę w tej dyskusji próbując przekonać siebie nawzajem do swoich racji, co jest niemożliwe, bo każda ze stron ma emocjonalny stosunek do swojego stanowiska i go zaciekle broni :( czy my naprawdę nie możemy współegzystować w świecie, gdzie każdy lubi co innego i nie ciśniemy sobie nawzajem? Kilka osób się wypowiedziało tylko o zaletach swojej platformy, reszta to raczej deprecjonowanie drugiej strony, co jest BEZ SENSU. Ja
pampkijampki - @Kozajsza: Odbijacie sobie piłeczkę w tej dyskusji próbując przekonać ...

źródło: comment_CY8sOpjABUD7ksihJinbcDe5QrGjIL7m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cinkito: W BB nie grałem, widziałem gameplaye, nie ignoruje, że gra się w to pewnie nieco inaczej niż inne soulselike, ale gra siłą rzeczy należy do tego nurtu i jak ktoś gra tylko na pc to łatwo znajdzie zamiennik dla tej gry.

Co do mojej oceny ekskluzywnych gier. Imo zwyczajnie założyciel tematu przesadza. Ja absolutnie nie mówię, że to złe gry czy coś, ale pisanie, że to gry o które
  • Odpowiedz