Wpis z mikrobloga

Czy nie zastanawia Was, że dr Kwaśniewski zmarł względnie wcześnie skoro posiadał tę wiedzę o dietach, które rzekomo leczą? Podobnie z dr Górnicką, która znała mieszankę ziołową na kazde schorzenie a sama zmarła na raka.
#dodzo #keto #zdrowie #lchf
  • 21
  • Odpowiedz
82 lata to wcześnie?


@Wave: Jak na kogoś kto pisze, coś w stylu że prawidłowo odzywione komórki są nieśmiertelne, to wcześnie.
82 lata to nie jest super wynik, przeciętny zjadacz chleba i kartofli często tylu dożywa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@StefanWieniawaStaropolski: dokładniej, to pisał tak:
Komórki człowieka są potencjalnie nieśmiertelne. W optymalnych warunkach,
 w hodowlach tkankowych, nie wykazują objawów starzenia się. Ale tylko wtedy, gdy dostarczy się im dokładnie to, czego potrzebują i dokładnie wtedy, kiedy potrzebują, oraz jak najszybciej usuwa z ich środowiska wszystkie szkodliwe odpady ich przemiany materii.

Gdyby udało się warunki te spełnić wobec wszystkich komórek w organizmie człowieka, to człowiek nie podlegałby procesom starzenia i mógłby żyć
  • Odpowiedz
@VeXes: plus 30-40 lat zacieklego zwalczania wielkiego PoLaka przez azjatow i zydow takich jak Religa, Radziwil i reszta wykorkowala wczesniej....

82 lata to nie jest super wynik, przeciętny zjadacz chleba i kartofli często tylu dożywa


@StefanWieniawaStaropolski: podasz statystyki? Takie bez sztucznego podtrzymywania zycia (bez lekow na nadcisnienie, serce, tarczyce, cholesterol itp. ) Byles kiedykolwiek na cmentarzu? XD
NooB1980 - @VeXes: plus 30-40 lat zacieklego zwalczania wielkiego PoLaka przez azjato...

źródło: comment_9e9v7QC9hRJWFJsDdnA9oEkoeMUXmP9R.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ostatnio o tym myślałem, ale to nie takie proste, tj. na długość życia ma wpływ wiele czynników - środowisko, tryb życia, dieta, geny, zdrowie psychiczne itd. Jeden z moich dziadków zmarł w wieku 56 lat mimo, że pracował lekko fizycznie na wsi, zdrowo się odżywiał, żył w spokoju, czystym środowisku etc. Drugi jarał całe życie paczkę szlugów dziennie, chodził wiecznie #!$%@? XDD i żyje sobie dalej.
Ale jeśli Kwasniewski twierdził, że zdrowe
  • Odpowiedz
@adasteBatory: Gdzie sie smial z Atkinsa, ze zyl dlugo?

Ptaszki cwierkaja zes pedofil, pewnke to prawda. #prokuratura ijo ijo

Jak mozna miec raka krtani i nagrywac wypowoedzi dzwiekowe? xD

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=820

Zawostnikom zycze szybkiej smierci. xD

Proponuje przez 50lat isc pod prad w Polsce bedac lekarzem, a nie zwyczajnym robolem na etacie. Zobaczymy ile zdrowia i nerwow na to zuzyjesz. Ile wytzymasz atakow na wlasna rpdzine. Tchorze w zyciu zawsze maja najlatwiej.
  • Odpowiedz
@NooB1980: @VeXes: Hej, odkopałam bo nigdzie nie mogę znaleźć info. Wiecie może dlaczego dr Kwaśniewski tak małą uwagę przykładał do bakterii jelitowych? Ostatnio po sobie widzę że jak jem optymalnie to dalej mam różne problemy z samopoczuciem, nastrojem, energią, a kiedy codziennie piję zsiadłe mleko to mam dużo lepsze samopoczucie i koncentrację. Depresje i nerwice również leczy się psychobiotykami (odowiednie szczepy bakterii), także fermentowane jedzenie pomaga, a Kwaśniewski jakby ten
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: w jego przepisach masz przecież potrawy z kapusty kiszonej, oczywiście temat psychobiotyków był mu mniej lub bardziej znany ale, myślę że gdyby widział dzisiaj problem właśnie problemów z jelitami, żołądkiem to także by sie to tego odniósł lecząc to naturalnymi probiotykami lub farmakologią.
  • Odpowiedz
@adversarius: Jem właśnie kiszoną kapustę w domowym kebabie z podgardla :) No i piję zsiadłe mleko. Ale psychobioytki tak sobie dodałam bo leczę ostatnio tarczycę i słąbo z samopoczuciem było. Psychobiotyki z Activlab i Sanprobi Stress po 2 opakowania i myślę ze starczy
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: pewnie, trzeba probowac ale daj sobie czas i unikaj stresow, ciesz sie po prostu czym chcesz i pomalu syutacja bedzie sie stabilizowac ale oczywiscie o diete musisz zadbac i sie dostosowywac do potrzeb organizmu/ prawdziwą sztuką jest wsłuchać sie wlasnie w to wewnetrzne "ja" i sluchanie go, zapewniam Cie ze nie bedziesz zalowac :) pozdro i powodzenia
  • Odpowiedz