Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór! No i zakończyliśmy wykreślankę uniwersów które przeszły do kultury masowej. Najlepszym uniwersum okazał się uniwersum Władcy Pierścienia, który miał 32.41% głosów, natomiast na drugim miejscu swoją rywalizację zakończyło uniwersum Wiedźmina, który miał67.59% głosów. Dziękuję za udział w tej wykreślance! A już w niedziele kolejna wykreślanka.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Dobry wieczór! No i zakończyliśmy wykreślankę uniwersów które przeszły...

źródło: comment_h43noXuLWkudbQ13Rlkj0NlEe9mDela9.jpg

Pobierz
  • 41
I cyk, przewidziałem wszystko w 100% w pierwszym wpisie. Jestem #!$%@? jasnowidzem, prorokiem i mędrcem. A tak poważnie to ta ankieta to jest dramat #!$%@? i prawie wszystkie z tych uniwersów powinny być na 10 miejscu razem.
@Ream: Na miejsce 10 zasługuje star trek, lotr, potter, pokemony, got, wiesiek i star wars. Reszta jest lepsza. A z ogólnie lepszych uniwersów od 10 to np. metro 2033 (chociaż nie wiem jak jest w grach bo jeszcze nie miałem okazji).
Całkowicie rozumiem, że książek Tolkiena można nie lubić, ale jak można się dziwić, że lotr wygrał? Uniwersum, które w zasadzie zapoczątkowało to, co dzisiaj nazywamy fantasy (tak, wiem że Tolkien #!$%@?ł różne motywy z np. mitologii nordyckiej), posiadające własne języki sztuczne, które są w 100% funkcjonalne, do tego dochodzi własna mitologia (Simarillon, część niedokończonych opowieści), która imho nieznacznie odstaje od podań wielu ludów, do tego jeszcze oczywiście genialne książki z Władcą Pierścieni