Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 487
#operacjakaczucha

Wczoraj nic wielkiego się nie działo, więc stąd też brak jakiegokolwiek wpisu, zresztą charakter akcji sprawia, że wpisy będą bardzo nieregularne.

Cały dzień słyszałem pytania gdzie i kiedy ja te kaczki kupuję, bo jak już wrócę do domu z pracy, to resztę dnia siedzimy w nim razem, a z pracy też wracam tak jak zwykle.
Na początku mówiłem, że od dilera kaczek, ale tak naprawdę to nieważne skąd je mam, ważne że kaczuchy mają nowy, ciepły i kochający dom w którym mogą sobie codziennie pływać w wannie.
Naciskała jednak dalej, i wtedy @Peperoo przyszedł z ratunkiem. Wykorzystałem zdjęcie przez niego zapostowane i powiedziałem, że otworzyli niedawno taki fajny sklep i jako wielki fan kaczek zachodzę do niego po pracy, jak mam czas, i kupuję kaczuchy. Nie wierzy, ale nutka niepewności co do znajomości miasta została zasiana, bo szukała sklepu w google. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wieczorem do łazienkowej zgrai dołączyła trzecia kaczka i całą trójkę poukrywałem w łazience, w kosmetykach różowej.
Znalazła dwie, trzeciej nie.
Trzecią znalazła dziś jak wstała i poszła do łazienki.

Plany na chwilę obecną są takie, że do wtorku zostają 3 sztuki, tylko codziennie będę je jakoś ukrywał, żeby nie bylo zbyt nudno, a we wtorek dorzucę kolejną (lub kolejne).

#humor #heheszki
Jotu - #operacjakaczucha


Wczoraj nic wielkiego się nie działo, więc stąd też brak j...

źródło: comment_QorzpbUhWag3ilJMQteZTG0ntd44IM9q.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz