Wpis z mikrobloga

@nutka-instrumentalnews są też bardzo duże kratki. Płyta jest bardzo krucha, więc zapomnij o czymś otwieranym. No i nie spotkałem się z wymogiem co do zwężania się obudowy ku górze. Nie raz robiłem kominek ktorego bryła była w kształcie graniastosłupa
@krzy_siek: to jest coś lepszego od tej ch..wej zatem płyty? (ps. jest tak samo krucha jak gipsowa..? nie ma jakiejś mocniejszej? )

na dodatkowym stelażu w ramce nie wytrzymają zawiasy?

to mam prz..bane.. :-(

do tego mam jeszcze masę kanałów wentylacyjnych w suficie i idą częsciowo do komina, jak wejdzie jakas mysz z pola (bo lubią skubane ciepło) to będzie dopiero jak to zabuduję..

może dać z jakieś ozdobnej blachy? albo
@nutka-instrumentalnews: We wkładach z płaszczem wodnym nie ma komory grzewczej i sam w sobie powinien być izolowany. Jeżeli potrzebujesz dostępu do środka (rurek C.O., zaworów, itd.) szukaj czegoś pod hasłem KLAPA REWIZYJNA/DRZWICZKI REWIZYJNE. Natomiast nie nada się to do czyszczenia komina. Poza tym po postawieniu wszystkiego i tak nie będzie dostępu do komina innego niż przez palenisko. No chyba że chcesz demontować rury i uszczelniać na nowo co dla mnie jest
@KliVer: nie mam to przewidziane już rury są grube i mają na kolankach i wszędzie gdzie się da takie właziki na śróbki, jest ich z kilka..

wszystko można jakby co łatwo zdjąc bo są z 3 kolanka nastawne..

z paleniska nic nie oczyścisz bo są rury wewnatrz od wkładu wodnego

do tego mam masę zaworów i odpowietrzaczy czy zaworów bezpieczeństwa,do których trzeba będzie byc moze się dostać w tym pompka co