Wpis z mikrobloga

Kiedyś narzekaliśmy, ze #tvn manipuluje. Wiadomo przekaz był ukierunkowany bardziej w lewo i środek niż w prawo. No, ale to stacja prywatna wiec robią sobie co chcą w granicy prawa. To co teraz się o--------a w #tvpis to jest jakaś k---a masakra. Co za propaganda. Brak mi slow.
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiadomo przekaz był ukierunkowany bardziej w lewo i środek niż w prawo


@Jomahajomaso: jak już pisac to tvn było i jest lekko w lewo i skrajnie w lewo, bo środkiem tego nie mozna nazwać.

Na tvn jak i na tvpis ta sama cenzura konfederacji, tylko z taką różnicą, że pis dokłada do tego propagandę i szczucie na nich, TVN kompletnie ich ignoruje, ale chociaż pokazuje ich w
  • Odpowiedz
@jamtojest:

A w czasach Olszewskiego donosili... europosłowie? To ciekawe.


"To się powtarza. Ten nawyk donoszenia na Polskę za granicę." - polecam jakiś kursik czytania ze zrozumieniem, czy coś. Do europosłów dodałbym jeszcze np., dziennikarzy GW, którzy piszą jako korespondenci z Polski do obcojęzycznych tytułów, a następnie na owe tytuły się powołują, ale to już insza
  • Odpowiedz
A i jeszcze jedno:

Nie było to jego celem, ale oczywiście że mogły poczuć się dotknięte.


Czym? Jak pani na bioli powie, że człowiek to istota dwunożna, to inwalidzi mają płakać w kącie? Proponuję przypomnieć sobie definicję słowa "model"

Prawda
  • Odpowiedz
@Jomahajomaso: To jest po prostu przeciwwaga do TVNowskiego wieloletniego szamba. Jak jest Batman to musi być też Joker. Ja tego nie oglądam, albo oglądam z mocnym filtrem, ale nie ma się co dziwić, że jest jak jest. Tylko większe g---o mogło przyćmić smród propagandy ze stacji prywatnych. I zrobiłbym dokładnie tak samo, gydym się dorwał do władzy i przejął kontrolę nad medium publicznym. Jak widać po sondażach działa.
  • Odpowiedz
To jest po prostu przeciwwaga do TVNowskiego wieloletniego szamba. Jak jest Batman to musi być też Joker.


@Eco999: to nie jest k---a uniwersum Marvela tylko telewizja publiczna finansowana z pieniędzy wszystkich podatników. Tutaj nie ma być żadnej przeciwwagi tylko medium świętsze od papieża.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jomahajomaso: wiadomo że TVP przekracza wszelkie granice, ale mi nawet k---a nie śmiejcie śmieć wybielać TVNu bo to również #s-----------------------a

Przykład: Korwin i "strzelanie do górników"
QBA__ - @Jomahajomaso: wiadomo że TVP przekracza wszelkie granice, ale mi nawet k---a...
  • Odpowiedz