Wpis z mikrobloga

To jest dramat po prostu... Nie ma się co oszukiwać - PiS te wybory wygra, ale pozostaje mieć jakieś nadzieje, że nie będą to znowu rządy większościowe. Kluczowa jest kwestia mobilizacji. Idźcie na wybory i zagłosujcie na KO, SLD, PSL, a nawet na Konfederację. Jeśli chcecie głosować na PiS, to może lepiej zostańcie w domu.

Po tym co ten PiS wyprawia... no nigdy nie byłem tak zdeterminowany do oddania głosu. Mimo zainteresowania polityką byłem w życiu może ze dwa razy na wyborach. Teraz migiem popędziłem załatwić zaświadczenie - zróbcie to samo, można to zrobić na kilka sposobów i mnie zajęło to może ze 2 minuty. Pamiętajcie tylko, że wyborcy PiSu na pewno pójdą. Zmobilizujcie siebie i znajomych.

#4konserwy #neuropa #polityka #konfederacja #wybory #bekazpisu
  • 17
@rorf46: Cofnij się do czasów schyłkowego Tuska - to była wegetacja. Nie miał pomysłu na politykę w ostatnich latach, do tego zostawił Kopacz, co było oczywistym sabotażem i działaniem na rzecz PiS.
Kaczyński rządzi dzięki Tuskowi.
@rorf46: rządy pis to zasługa peo, taka jest prawda, pis wypłynęło na ich oszustwach, jak więc chcesz głosować na peo ? chcesz takiej spirali śmierci, raz jedni raz drudzy ?

a lewica jest dla pozoru, bo peo i lewica to jedna paka, szli razem, teraz dla pozoru oddzielnie, więc tak samo bezsensu głosować na lewicę jak i na peo,

a psl to już z każdym pójdzie, to gorzej niż pis i
rządy pis to zasługa peo, taka jest prawda, pis wypłynęło na ich oszustwach, jak więc chcesz głosować na peo ?


@zino: PiS wypłynęło na dobrze poprowadzonej kampanii i umiejętnym nakręcaniu afer poprzedników, które jak się okazało nie były takie poważne. Raz dlatego że PiS w jedna kadencję zdołał ich na spokojnie przebić, a dwa że mimo posiadania wszystkich środków, nikogo nie udało się skazać. Kiedy się nauczycie że to zabieg kampanijny,
@zino: Sorry, ale poglądy światopoglądowe Konfederacji to dla mnie jakaś miazga i nigdy w życiu nie przyłożyłbym do tego ręki. Poza tym za dużo tam szurów pokroju Brauna itd.
Inne postulaty. Lewica oddzieliła się od KO i teraz programowo jest zdecydowanie bardziej libelarna.


@venividi: Kiedy się nauczycie że to zabieg kampanijny, ... programy, szczególnie lewicowe, są dla pelikanów.

Z jednej strony chcesz oddzielić grubą kreską PiS od Konfederacji a z drugiej mówisz że lewica i PO to to samo XD


@venividi: różnice pomiędzy pis i konfederacją to fakt, chyba, że nie odróżniasz socjalizmu od kapitalizmu, lewica i peo startowały
poglądy światopoglądowe Konfederacji to dla mnie jakaś miazga


@rorf46: no dobra przyjmuję to, ale czego oczekujesz od polityków, że będą wierzyć w to co Ty, oczekujesz propagandy w szkole i mediach jak robi to lewica, czy, żeby politycy nie zajmowali się tym co myśli obywatel, do czego bliżej Konfederacji. Więc czego oczekujesz w praktyce od polityków w tym zakresie. I dlaczego lekceważysz gospodarkę, bo jesteś młody i nie znasz się na
@zino: Jestem liberalny światopoglądowo, więc logiczne, że nie będę głosował na typów, którzy podejmując decyzje na każdy temat sugerują się nauką kościoła. Albo szczują na ludzi LGBT między innymi z tego powodu.

A o gospodarce nic nie pisałem, więc nie wiem, skad wysnules takie wnioski.
A o gospodarce nic nie pisałem, więc nie wiem, skad wysnules takie wnioski.


@rorf46: właśnie dlatego, że nic nie piszesz

Jestem liberalny światopoglądowo


@rorf46: sprowadzanie liberalizmu do lgbt, kiedy jest to jakaś określona idea, która jak będzie już mocna skręci w stronę faszyzmu, to naiwność, poza tym jak każdy omamiony tą sprawą nie umiesz napisać czego w praktyce oczekujesz od polityków, przymusu edukacyjnego ? kościół nie ma wpływu na edukację,
xd


@tururak: chciałbym, ale w Belgii strażacy, urzędy itd. mają obowiązek wystawiania delegacji na marsz lgb, odmowa oznacza dyskryminację, stratę pracy, w uk ludzie siedzą w więzieniach próbując przeciwstawić się obowiązującej lewicowej ideologii, więc jak to nazwiesz ? postęp ? dla mnie to niszczenie wolności, czyli faszyzm