Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wykopaliskasz: Ja przez 10 lat nazbierałam 2,5k na OC i z 500 na GC(sporo podwójnych). Zdecydowanie slow caching. Kiedy szukam więcej niż 10 dziennie, przestaję zapamiętywać pojemniki i okoliczności szukania. Teraz jak jedziemy gdzieś z Meteorem, to sobie wybieramy co fajniejsze. A czasem jadę bez keszowania, z braku czasu. I tak mnie osobiste serwisy dobijają.
Kiedy szukam więcej niż 10 dziennie, przestaję zapamiętywać pojemniki i okoliczności szukania.


@lavinka: Ja wpisy często na telefonie robię, żeby nie zapominać. Zwykle ich nie wysyłam od razy, a dopiero po powrocie do domu przekopiowuję i ewentualnie coś poprawiam lub dodaję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wykopaliskasz: Ja szukam najczęściej jadąc rowerem, klikanie wpisów w terenie to strata czasu. Piechotą w sumie też. W domu można zasiąść spokojnie z herbatą... Zresztą pierwsze kilkaset skrzynek znalazłam bez gps, z mapą tylko. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SquaR: A, Francja to co innego, tam kesz na wierzchu i nikt nie zniszczy. A u nas dzieciaki bawią się w rozwalanie keszy specjalnie, dla zabawy. Gorsze maskowanie i praktycznie kesz na straty.