Wpis z mikrobloga

Cześć zapachowe Świrki. Przyszedłem dziś do Was z pytankiem i prośbą o radę. Jestem totalnie zakochany w D&G The one i The one EDP. Zawsze muszę muszę mieć w zapasie 150ml, uzależniłem się bez pamięci i dodatkowo bardzo dobrze na mnie leży. Chciałem czegoś ostatnio odmiennego, czego nie używałbym na codzień tylko na wieczory czy ważniejsze spotkania i padło na Gucci Guilty Absolute. Nie jest tak zły, jak wiele osób mu zarzuca, ale jednak troszkę dla mnie za ciężki i za długo trzyma się ubrań i skóry. Ostatnio śmigneła mi na yt recenzja The one Mysterious Night. I tu właśnie pytanko do Was. Czy ktoś miał do czynienia z tym zapachem? Czy mi jako absolutnemu fanowi oryginalnego The One opcja ta przypadnie do gustu? A może mielibyście jakąś inna propozycje dla mnie, która podobna byłaby do The One, ale jednak bardziej oficjalna, wieczorowa? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi!

#perfumy #kiciochpyta #perfumyboners
Pobierz FILEmoniusz - Cześć zapachowe Świrki. Przyszedłem dziś do Was z pytankiem i prośbą o ...
źródło: comment_zAJsVb0fTyFfHNeoD2oOlrgA4YRxrPhM.jpg
  • 5
Hej!
Jeśli urzeka Cię kardamon, kwiat pomarańczy i tytoń, to ja mam dla Ciebie dwie propozycje.
Jedną z nich jest Yves Saint Laurent - La Nuit de L'Homme EDP, gdzie odnajdziesz kardamon i pomarańcze i bardzo miłą i noszalną skórę (dla mnie GGA jest jak gwałt w starym merolu, ale to już kiedyś pisałem :D).
Drugą propozycja będzie coś odmiennego, ale też nic co nie wyłamało by się z kontekstu Twoich poszukiwań.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FILEmoniusz: Te wersje Mysterious i Royal Night The One maja malo wspolnego z EdT i EdP, pachna arabsko, intensywnie, Mysterious ma duzo rozy, nie jestem pewien czy Ci podpasuje, mi podeszly tak srednio, a tez lubie The One. Aczkolwiek maja lepsze parametry, sample powinny byc dostepne normalnie w internecie. Sprawdz moze edycje kolekcjonerska The One lub Heroda, ktory jest slodszy? Jazz Club tez jest slodszy plus nuty wytrawnych alkoholi
@dradziak: Fakt, 750PLN nie zachęca, ale muszę mu się przyjrzeć. Ten YSL mnie zainteresował, tylko z tego co patrze setka jest za 5 stówek, gdzie mogę dorwać za 250? (BTW. Tak, opis GGA bardzo trafny :D )

@makrel_gieldowy: Czy mozna dorwac w pl gdzies collectora powyzej 50ml?

@Samadam: Jazz club kusi, musze sprawdzic

Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi!