Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś czy #orlen oferuje faktury zbiorcze dla JDG, ale tak abym nadal mógł przy tym korzystać z orlenpay? Głupio mi księgowego zasypywać 10-20 fakturami miesięcznie... Faktury zbiorcze są w ramach BiznesTank oraz mikroflota- tylko wyczytałem. Teraz pytanie czy ktoś już testował podpięcie którejś z wyżej wymienionych kart do aplikacji? Czy jest taka możliwość? Mają aplikację mFlota Orlen, ale czy jest tam OrlenPay?

#przedsiebiorczosc #biznes #paliwo #kiciochpyta
  • 17
  • Odpowiedz
@OptiFinance: Wybacz. Jak instalowalem aplikacje na poczatku, bylem pewien ze szukalem, jak zmienic z fakturowania raz w miesiacu na fakturowanie po kazdm tankowaniu (bo tak potrzebowalem). Nie moge teraz znalezc tej opcji, byc moze ja usuneli albo ja mam urojenia.
  • Odpowiedz
@OptiFinance: robiłem research jakiś czas temu co daje Orlen dla małych firm - karta Orlen Mikroflota. Dostajesz kartę paliwową, odroczony termin płatności, 2 faktury w miesiącu.
Osobiście używam kartę prepaid BP Komfort - 1 faktura w miesiącu.
  • Odpowiedz
@OptiFinance: mikroflota to ma system pisany przez comarch w latach 40 ubiegłego wieku, syf kiła i mogiła, samo pozwolenie na korzystanie z aplikacji mFlota Orlen zajęło mi pare minut - przeklikanie przez milion różnych stron, zgód i innego syfu, do tego mam 3(!!) konta na 3(!!) różnych portalach xD
  • Odpowiedz
@OptiFinance: U mnie było tak, ze klienci z miasta zakładali faktury zbiorcze i po prostu paragon z danymi firmy leciał do takich przegródek. Potem przychodzil taki klient i brał jedna duża fakturę za cały miesiąc ;) Jak cos to pytaj śmiało na priv czy nawet tutaj
  • Odpowiedz
Osobiście używam kartę prepaid BP Komfort - 1 faktura w miesiącu.


@majorponury: powiedz mi jak wygląda faktura? Zastanawiam się co w przypadku gdy mam więcej niż 1 samochód na firmę - czy to jest rozdzielone? Czy jest nr rej. na fakturze?
  • Odpowiedz
  • 0
@fourth_war: Kurde, jak na forum elektrody po 3 latach wołajo xD Udało się ustalić, że nie ma zbiorczej i tyle. Albo płacisz flotą albo Orlen Pay. Do Orlen Pay można podpiąć kartę Vitay, FV na mail'a, ale floty się nie da. Tak samo FV zbiorczej :/
  • Odpowiedz