Wpis z mikrobloga

Tak dla przypomnienia i dla tych co nie widzieli jak ona postępuje.
Bardzo nieładnie pisała o stronie http://torrenty.to/

Na swojej stronie głównej zamieściła info że torrenty.to to oszuści i złodzieje.

Niszczenie konkurencji w wykonaniu AgusiQ
Taki plik dodawała do swoich wstawianych torrentów.

TORRENTY TO !!! OSZUŚCI I ZŁODZIEJE NASZEJ PRACY !!! PRECZ ZE STRONAMI BOOTA !!!.txt
Arnoldiniusz - Tak dla przypomnienia i dla tych co nie widzieli jak ona postępuje.
B...

źródło: comment_rpB76P5j6xLzzBuOwH03akbBLRFTmZ6v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Historia kolejnej strony bezczelnie zaatakowanej przez AgusiQ już na samym początku jej istnienia.
Najpierw zaczęło sie pisanie komentarzy na nieoficjalnym forum torrenty.org.

Żałosne teksty typu "oszuści" i "złodzieje".
Nikt z jej bandy jednak nie potrafił wyjaśnić do jakiego oszustwa dochodzi.
Teksty że "jesteście złodziejami" też niczego nie wyjaśniały.

Niby że coś zostało ukradzione, no ale co?

Serca niedoszłych jej użytkowników, którzy zamiast trafiać do niej, zaczęli trafiać na inną stronę, i to
  • Odpowiedz
@Xface: Dajmy jej się trochę otrząsnąć. Ona twierdzi że ktoś zlecił atak na jej dziurawą stronę. Ciekawe kogo ma na myśli. Znając życie i jej faszystowskie zapędy obwini jakąś stronę torrentową. Ciekawe czy znowu wystawi swój podnóżek na pokaz. :D
  • Odpowiedz
Strona jest dalej dziurawa jak sito. Każdy domorosły script kiddie, jak ja, może w każdej chwili ją wyłączyć.
Sprawa jest prosta, nikt nikomu nic nie zlecał. Załoga Agusiq Torents zabrała dożywotnio wykupione konta swoim użytkownikom a gdy Ci zapytali dlaczego i co to w ogóle za akcja, podając rozsądne argumenty, zostali zablokowani a ich konta usunięte. Tak się po prostu nie robi. Wyciek miał być nauczką.
Ja osobiście tam nie wrócę, bo
  • Odpowiedz
Zrobiło się bardzo ciekawie no i tak ładnie wszystko zostało wyjaśnione, teraz już na pewno wszyscy zrozumieją dlaczego musiało tak się stać.

Inaczej mówiąc AgusiQ to oszustka i złodziejka.

W głębi serca od jakiegoś czasu siedziała mi zła myśl że z tą kobietą jest coś nie tak, wiedziałem że to zakłamana kanalia i zawsze wierząc w sprawiedliwość miałem cichą nadzieję, że pewnego dnia ktoś dobierze się jej do tyłka, teraz już wiem
  • Odpowiedz