Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jak mozna to #!$%@? zyciem nazwac? neet z 5 letnim stazem tutaj

na studia nie poszedlem

pracy nie mam

siedze #!$%@? w domu

i teraz sie pewnie zastanawiacie co ja fajnego w tym domu robie? to wam powiem

graj w lige legend i troluj w kazdej grze majac #!$%@? bo nawet mi to nie sprawia przyjemnosci i marnuj wszystkich i swoj czas

w wowa nie graj bo jest #!$%@? jak #!$%@? i codziennie sie zastanawiaj co poszlo nie tak

z domu wyjsc nie mam gdzie i do kogo nawet


i tak #!$%@? siedze i f5 kara i 4chan nie wspominajac ze mi sie nawet filmu ani anime odpalic nie chce a moglbym jednym kliknieciem, polsko daj zyc.
#przegryw #depresja #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 7
  • Odpowiedz
UkrytyPan: Ten neet to jakieś nowe określenie? Ja jestem już "stary" i nie znam. Nie będzie pozytywnie. Też #!$%@?łem życie przed kompem. Granie w MMO mnie wciągnęło na maksa, jakieś sieciówki, dużo gier single. Do tego cała inna rozrywka przy kompie, taki typowy piwniczak. Dopiero po latach zrozumiałem jak bardzo to czas zmarnowany. Człowiek w najlepszym swoim okresie, gdzie ma tyle sił i może przysłowiowe góry przenosić i ma tak mało
  • Odpowiedz
BiałyMenel: Nie tylko ty, ale wiesz dlaczego? Bo ten kraj to śmietnik i nie daje ludziom perspektyw. Wszystko jest teoretyczne. A po co masz #!$%@?ć? Na samochodzik, żeby mafię paliwowa wspierać i szlaufa sponsorować? W tym kraju tylko życie lochy ma sens bo dostaje codziennie od psów pokłady atencji jeszcze przy okazji zarobi sprzedając zaszczane obsrane majty i śmierdzące skarpety przepocone i znajdzie se sługę finansowego naszcza frajerowi do gęby opluje
  • Odpowiedz