Wpis z mikrobloga

@100x: nie wiem ile masz lat, czy miałeś i czy pamiętasz... myślisz że z Bitcoinem stanie się tak jak z książeczką PKO z PRLu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
ShitCoiny to wymysł dla zarobienia szybkiej kasy naludziach na fali BTC, tylko Bitcoin jako kryptowaluta się liczy, jeśli tego nie dostrzegasz to coś z tobą jest nie tak, zresztą komu ja to tłumaczę "były naganiacz na dascoina" nie dostrzegasz
  • Odpowiedz
I już wiadomo co było dalej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@plaisant: @cyberpunkbtc: No no, ciekawe, co. Najpewniej stop loss, jak w moim przypadku.
Sam kilka razy próbowałem z altami od roku i tylko raz wyszedłem na tym dobrze, reszta straty po 5-15%. Mówi się trudno, ryzyko i tak jest asymetryczne, bo
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: kto miał siana 10-100k luzem że mógł sobie w 2017 kupić za to byle co i dało mu to x5 to to ja wiem ale teraz już takie czasy że tylko debil położy 10k w liska i liczy na 5% a to mu spadnie, już nie te czasy, ja myślę że to był fenomen i może się powtórzyć na mniejszą skale z innymi shitami których jeszcze nie znamy jak bitcoin
  • Odpowiedz
@OPcodeRTI: jak tatuś stracił na shitach to synowi prędzej #!$%@? spuści niż pozwoli kupić jakiegoś shita
oczywiście będzie się to ciągnęło ale nie z taka pompa jaka była w 2017, to się juz nigdy nie powtórzy na shitach
  • Odpowiedz
@OPcodeRTI: ja nigdzie nie wchodziłem, ja tylko skromnie dokupuje sobie jedną kryptowalutę, nawet jeśli kiedyś bardzo mocno spadnie to nie odczuje straty finansowej, ja dokupuje bo daje mi to poczucie wolności
  • Odpowiedz
Gość wie co robi.

@public_html: tez mi się wydaje że to specjalista a nie krypto Mirek z pierwszej łapanki, tu stracił tam zarobił ale ogólnie to co zarobił w 2017 pewnie już przetrawił w 2018 i 2019

@tomosano a ty nie świruj z tymi 100%+ każdy tu wie że dużo nie #!$%@?łeś na shitach bo ich zwyczajnie dużo nie kupiłeś a takie 100%+ trafiło się jednej z ponad 2300 ShitCoins i
  • Odpowiedz
@plaisant: Nic mnie nie wyleszczyło, radzę sobie całkiem nieźle. Taktyka jest prosta, ograniczam ryzyko i nie siedzę w jednym alcie dłużej niż 10 dni. W przyszłym roku wyślę zdjęcia z Malty jak dobrze pójdzie, na razie sceptyczny week-trading..
  • Odpowiedz