Wpis z mikrobloga

@miud ok! Ja to doskonałe rozumiem. Sam używam rozsądnych narzędzi i jak się pracuje dużo z kablami to 350 czy nawet i 500 to nie wydatek... Bo sprzęt pracuje i zarabia na siebie.
Ale...
AUDIOFILSKIE OBCINACZKI? Tego to jeszcze nie grali... ( _)
Ktoś wie jak one wpływają na brzmienie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miud: Mireczku, kleszcze ortodontyczne dystalne, którym tnie się drut w ustach pacjentów, a potem streylizuje w autoklawie kosztują ok 260zł. Przepłacasz :)

EDIT: Z wkładką z węglika spiekanego ^^
@gregor40
Ja tnę druciki 0.08 pod mikroskopem czasem, nie zależy mi na mega twardości a na idealnym zgraniu szczęk na całej długości. Ale możesz podesłać linka do kleszczy jak masz, mogą się przydać
@miud: poszukaj pod tą nazwą którą podałem "kleszcze dystalne". Np 3M robin świetny sprzęt dentystyczny - on musi spełniać najwyższe standardy. A są czasem fajne szpeja, różnego rodzaju kleszcze, szczypce, dłuta, skalpele...
Ciekawe jak jakiś idiota osiągnie 100% możliwość to co wtedy wymyśli??


@Opiat: może odsłuch w pokoju z jonizowanym powietrzem, by w powietrzu było jak najmniej jonów dodatnich, bo one powstają w skutek urządzeń elektrycznych? Albo pomieszczenie pełne CO2, by jak najbardziej wydobyć głębię i scenę. Albo od razu odsłuch w próżni, bo jak powszechnie wiadomo powietrze ma negatywny wpływ na przepływ dźwięk w przestrzeni...