Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki planuje zakupić internet do mieszkania. Byłby na dwie osoby, toteż przydałoby się tak co najmniej 150 giga miesięcznie. Znacie jakieś dobre oferty? Patrzyłem głównie w playu orange i tmobile. (Chciałem światłowód ale nie ma jak u mnie podłączyć ( ͡° ʖ̯ ͡°))
#katowice #internet #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Arke na chwilę obecną w Red Bull MOBILE jest 100 GB za 40 zł na 30 dni to znaczy jeżeli wykorzystasz wcześniej po prostu kupujesz kolejny pakiet. Zależy też co głównie robisz w tym necie.
  • Odpowiedz
@Arke: Kto ma kable pociągnięte w bloku? Jak nie wiesz to poszukaj naklejek lub zapytaj sąsiada. Lepiej mieć stabilne łącze po kablu. Play, Orange, tmobile dadzą ci tylko internety z sieci komórkowej. Jest tez szansa, ze mieszkasz w starej kamienicy, gdzie jest stara infrastruktura i dadzą ci 10mb/s i wtedy lepiej wziąć z sieci komórkowej.
  • Odpowiedz
Mirki planuje zakupić internet do mieszkania. Byłby na dwie osoby, toteż przydałoby się tak co najmniej 150 giga miesięcznie.


@Arke: Nie lepiej wziąć internet stacjonarny? Wtedy masz bez limitu danych za kilka zł drożej.
  • Odpowiedz