Wpis z mikrobloga

@ffrankowski mnie też #!$%@? nieziemsko nieprawidłowe stosowanie apostrofów w odmianie angielskich słów oraz stosowanie litery "x" w polskich słowach nie zawierających jej, jak "indeks" czy "ekspert". Sądziłem że to specyficzna nienawiść, cieszę się że nie jestem jedyny
  • Odpowiedz
@jmuhha: św. Paweł: „Niech mąż oddaje powinność małżeńską żonie, a żona mężowi. Żona nie może swobodnie dysponować własnym ciałem, lecz jej mąż. Podobnie i mąż nie może swobodnie dysponować własnym ciałem, lecz jego żona. Nie uchylajcie się od współżycia małżeńskiego, chyba za wspólną zgodą i tylko na pewien czas, aby poświęcić się modlitwie. Potem znowu podejmijcie współżycie, aby nie kusił was szatan, wykorzystując waszą niepowściągliwość”
Czyli wszystko git jeśli się
  • Odpowiedz
@jmuhha: To słaba motywacja. Skutecznie zmotywują go/ją: wstawanie o 4 rano, spanie na pryczy lub podłodze, jedzenie ograniczyć do chleba i wody, okazjonalna chłosta (przynajmniej co drugi dzień), prysznic tylko w zimnej wodzie. Jeszcze można by było coś wymyślić, ale to wydaje się w sam raz.
  • Odpowiedz