Wpis z mikrobloga

#perfumy Czy ja coś źle robię? Mam różne perfumy no i dziś użyłem YSL Y edp. 4 psiki. siedziałem rano z dupą, przytulamy się etc. i ona twierdzi, że nic nie czuje. Mam zacząć strzelać po 12?
Czy może też ktoś ma takie #!$%@? doświadczenia?
  • 16
  • Odpowiedz
To dziwne, mam YSL Y edp. Dwa psiki i czuje cały dzień pod nosem

@Eldanieloo, @kochamajfony : To samo u mnie. Wczoraj używałem i były bardzo wyczuwalne od rana do wieczora. Bardzo trwałe (8-12h). To nie są jakieś bardzo mocne i nachalne perfumy ale mimo wszystko je czuć :)

EDT był totalnie niewyczuwalny i nijaki, EDP jest bardzo spoko.
  • Odpowiedz
Nie wiem jakie ma ;parametry Y ale po tym co robi ostatnio YSL nie zdziwiłbym się jakby parametry były na poziomie zapachu czyli dna


@dr_love: Y EDP siedzi na poziomie Sauvage i wystarczaja tylko 2-3 psiki w strategicznych punktach. To syntetyczny ulep, ale parametrow nie mozna mu odmowic
  • Odpowiedz
@dr_love: Ostatnio kolega używający YSL Nuit i Y na które wydał 500 zł zaczął się pukać w czoło jak mu powiedziałem ze kupiłem Amouage za 500. Tylko ze on wylewa na siebie po 12 pisków co 6 godzin a ja 2 psiki co 12 ¯_(ツ)_/¯ to trochę jak z kupowaniem tanich butów. Zamiast kupić pary na lata kupują w CCC i narzekają ze co roku do wymiany.
  • Odpowiedz