Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, jest pan w Telewizji Młodzież. Od ilu sezonów, pan jeździ w Williamsie?
Kubica: Ja dopiero zacząłem jeździć, ja byłem kierowcą testowym, a to sobie dorabiam do kariery, bo cienka kariera.
TM: W formule to pewnie bardzo ostrożnie trzeba...
K: No jak saper, raz się myli, nie? A jak się pomylisz to kierownica w łapach zostaje po bolidzie i nic więcej.
TM: Tu przepraszamy, musi pan zejść.
K do SM: Do #!$%@?ów sto, jadą, #!$%@?, tu powinni zblokować, #!$%@?, wielki zespół, #!$%@?, najpierw za darmo pieniądze biorą, moje pieniądze z Orlenu, #!$%@? #!$%@?. I tak powiem, hehe, że połowę załogi Williamsa bym zwolnił w piździec, połowę zarządu, i tą Claire #!$%@?ł, oni sobie tylko, #!$%@?...
(idzie Russell): Łobełt, I need your bra...
K do R: Co!? Dobra, tera #!$%@?, #!$%@? mi tu jak wywiad udzielam, hehe.
K do TM: No i co dalej powiem, #!$%@?.
TM: Bardzo szczery pan jest
K: Jestem bardzo wylewny, bo mnie boli, nie? Ostatnie miejsce w każdych kwalifikacjach za 8 lat powrotu!? Oszukali mnie! Banda złodziei brytyjskich, decydentów, #!$%@?. Takich jak tu chodzą, nie?
TM: A to, a jakie czasy pan wykręca w tym zespole?
K: No w tym Williamsie co mi daje? No 1:15 w Monako, to jest też śmiech na sali, a to #!$%@?, bolid w jednym zakręcie nadsterowny, w drugim podsterowny, kierownica bije jakbym kwadrat zamiast koła miał, #!$%@?, obraca mnie, no i #!$%@?, Dobra!
#f1 #kubica #powrutcontent #heheszki
szuwarek - Dzień dobry, jest pan w Telewizji Młodzież. Od ilu sezonów, pan jeździ w W...

źródło: comment_ElhUhSqqAAtLPNTRD5TbMJqIxtVjJm7h.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz