Wpis z mikrobloga

Uwaga #rozdajo! Do zgarnięcia jest wspaniała flaszka pysznej wódki Luksusowej i słoik marynowanej dyni na zagrychę (òóˇ)

Różowa szuka nazwy dla nowopowstającego biura zajmującego się projektowaniem i aranżacją wnętrz zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Do tego oczywiście wizualizacje, pomoc w doborze materiałów, mebli, etc.
Proponowałem jej już ProjPol, Wnętrzex, WnętrzPol i pokrewne, ale nazwała mnie debilem i zasugerowała kombinowanie dalej, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wygrywa propozycja z największą ilością plusów, flachę wyślę paczkomatem na mój koszt w poniedziałek.
Konkurs przeznaczony jest oczywiście dla osób pełnoletnich.
#konkurs #zadarmo #architekturawnetrz
menstruacyjnakaszanka - Uwaga #rozdajo! Do zgarnięcia jest wspaniała flaszka pysznej ...

źródło: comment_zQ7bpqpso7IYmi05pUUsVk95QzVRFrZv.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@menstruacyjnakaszanka: jak poczytałam propozycje, to już wiem dlaczego ponad połowa osób w branży ma tak infantylne i durne nazwy, jeeezu/a co do różowej, ja myślałam jedynie z rok i poświęciłam na analizę mnóstwo godzin, ludzie weźcie się do roboty a nie zrzucajcie na innych wg motta ,,niech ktoś” czegoś tak ważnego jak nazwa firmy, zwłaszcza w dziedzinie designu, nie chce co się nad nazwa posiedzieć? To jak te projekty będą
  • Odpowiedz