Wpis z mikrobloga

Uwaga #rozdajo! Do zgarnięcia jest wspaniała flaszka pysznej wódki Luksusowej i słoik marynowanej dyni na zagrychę (òóˇ)

Różowa szuka nazwy dla nowopowstającego biura zajmującego się projektowaniem i aranżacją wnętrz zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Do tego oczywiście wizualizacje, pomoc w doborze materiałów, mebli, etc.
Proponowałem jej już ProjPol, Wnętrzex, WnętrzPol i pokrewne, ale nazwała mnie debilem i zasugerowała kombinowanie dalej, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wygrywa propozycja z największą ilością plusów, flachę wyślę paczkomatem na mój koszt w poniedziałek.
Konkurs przeznaczony jest oczywiście dla osób pełnoletnich.
#konkurs #zadarmo #architekturawnetrz
Pobierz menstruacyjnakaszanka - Uwaga #rozdajo! Do zgarnięcia jest wspaniała flaszka pysznej ...
źródło: comment_zQ7bpqpso7IYmi05pUUsVk95QzVRFrZv.jpg
  • 46
@menstruacyjnakaszanka:
MIRABELL
INSIDER
XD

A tak bardziej serio - ludzie lubią krótkie, łatwe do zapamiętania nazwy, ale też zauważyłem, że z jakiegoś magicznego powodu sprawdzają się nazwy, które nawiązują do jakichś sytuacji z życia twórcy, bo wtedy rzeczywiście się z tą nazwą jakoś identyfikuje. Ja np. założyłem raz DG po tym jak odwiedziłem Kenię i tam nauczyłem się paru słów w suahili i tego że każdy może robić coś dla innych