Wpis z mikrobloga

@oleeeck: "Sieci" wspierające władzę i centroprawicowe "DoRzeczy" mocno straciły na sprzedaży w ostatnich latach, wydaje mi się, że to trochę pokazuje powolny wzrost niezadowolenia nową władzą nawet przy uwzględnieniu ogólnej śmierci prasy papierowej.
że to trochę pokazuje powolny wzrost niezadowolenia nową władzą nawet przy uwzględnieniu ogólnej śmierci prasy papierowej.

@IdillaMZ: No wlasnie gowno pokazuje bo masz pokazana sprzedaz tylko prawicowych gazet a nie gazet ogolnie i nie ma jak ocenic jak ma sie ich sprzedaz do innych gazet.
@Viskandar: Jakoś tam prosperowali na wolnym rynku(na pewno DoRzeczy, nie wiem jak wyglądało finansowanie medium Karnowskich), zanim bliska im partia zgarnęła władzę. Ten skok na kasę odbił im sie czkawką. Sprzedaż dramatycznie spada. Uzależnienie od władzy rośnie i to w postępie geometrycznym - ich przekaz jest co raz bardziej niestrawny, sprzedaż spada, a więc jeszcze bardziej podporządkowują się interesowi władzy, są jeszcze bardziej niestrawni, sprzedaż jeszcze bardziej spada.
@Satan696: Ruchu na pewno nie. Z pewnością nie mam zamiaru wysuwać daleko idących wniosków, tutaj trzeba by było przeproawdzić dokładną kwerendę. Jeśli chodzi o prasę, to zainteresowanie prawicowymi periodykami w mojej ocenie wypada poniżej tego czego bym oczekiwał w sytuacji, kiedy połowa Polaków jakoś tam orbituje wokół PiSu.
Szczerze to ciezko powiedziec mi czy to fakt ze sie sprzedaja slabo czy bo zainteresownie przeszlo na strony online i zwyczajnie ten trend jest wywolany zmiana preferencji konsumentow. Trzeba by to policzyc.