Wpis z mikrobloga

@Ten_typ_sie_patrzy: no ja mam Cateya z mocniejszym punktowym oswietleniem akurat padającym na drogę a obwódka światła dookoła znacznie lżejsza i nie przeszkadzająca jadącym naprzeciw.
Najgorsze są #!$%@? od tych convoyów i innych latar samolotowych z podpietym powerbankiem bo 10000 lumenów trzeba miec czym napędzić. #!$%@?, że oświtla pół miasta i zaślepia ludzi. Ale to chyba fanatycy oświetlenia i latar taktycznych. Aaaa no i #!$%@? potężny hulajnogarzom (a własciwie porducentom) bo tam
@Ten_typ_sie_patrzy: heh, nie zapomnę jak nocą jechałem z okolic Kępna do Warszawy, przez tą zajebistą trasę. Prułem tak z 120 do 140. Jechałem prawym, ale widzę z daleka, że jakiś TIR się wlecze, wszyscy go wymijają. To ja też - kierunek, but i wyprzedzam typa. Gdy wyprzedziłem i wróciłem na pas, to #!$%@? odpalił wszystkie światła xDD prawie mnie oślepiając.
kierowcy tira to #!$%@? troglodyci srający do żwira.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vauecki: i mądrze. Jak zobaczyłem, jak to świeci, ustawiłem w dól i w prawo, żeby nie waliło tak kierowcom, ale jeszcze myślę nad jakąś osłoną, daszkiem, żeby właśnie nie dawało po oczach. Może jest jakiś plastik, który można samemu formować, bo alternatywa wymaga sporo taśmy klejącej :p