Wpis z mikrobloga

halo #szkola #cosinus #kkz czy ktoś był na kkz w cosinusie w warszawie? jak to jest z praktykami? Musze sobie takowe ogarnąć? wiem, że lekcje teoretyczne mają odbywać się przez e-learning, więc czy zjazdy są liczone jako praktyka? nie kminie.
Przy podpisaniu dokumentów oczywiście #!$%@? się dowiedziałem od pani chyba z Ukrainy, która nie wiedziała co do niej mówię :(

dodzwonić się do sekretariatu na łuckiej graniczy z cudem (od tygodnia dzwoniąc dzień w dzień po kilka razy nikt nie odbiera).
  • 4
@Anonimizator69: kkz to kwalifikacyjne kursy zawodowe, jakby zastępstwo starych szkół policealnych. typowych zjazdów (jak kiedyś) w cosinusie podobno już nie ma. zajęcia teoretyczne odbywają się przez platformę e-learningową "żeby nie było trzeba jeździć do szkoly i marnować czasu" na teorię, tylko skupić się na praktyce. więc nie bardzo rozumiem na jakiej zasadzie to wszystko działa
No to raczej musisz mieć jakieś praktyki, chyba że te kursy będą prowadzone w firmach, ciężko powiedzieć. Lepiej przedzwoń lub idź tam i wypytaj się o wszystko co możesz, bo na początku tam zawsze jest zamieszanie.
Wy to macie szczęście! W Radomiu natomiast zostaliśmy oszukani przez Cosinus co do dalszego prowadzenia edukacji. Najpierw rozwiązali semestr, potem starali się nas odciągnąć od informatyki do innego kierunku, ostatecznie na stronie internetowej napisali KKZ na warunkach podanych wyżej. Dyrektorka nic nie wiedziała o tym i próbowała nas wygonić. Po kilku dniach ostatecznie podpisałem dokumenty, które i tak nie były potrzebne bo jak nie było promocji to jak zebrać 20 osób. Cóż,