Wpis z mikrobloga

#orange ##!$%@? #zalesie #telefony

Byłem wczoraj u starszych bardzo sąsiadów po 70..... na słabej emeryturze, mieli jakiś problem z telefonem stacjonarnym.
Naprawiłem im telefon, przy tym sobie rozmawiając na różne tematy, okazało się że za telefon stacjonarny płacą
- 149,00 zł miesięcznie w 2019 ROKU!!!! -
Patrzę na umowę - jedna i ta sama chyba od 10 lat tylko, przedłużana - żaden #!$%@? z telekomunikacji nie zreflektował się zadzwonić do starych dziadków i zrobić im rabat tylko wyzyskują ich i tą śmieszną emeryturę.. która im starcza na ubogie życie.

Zadzwoniłem na BOK, właściciel się przedstawił a ja potem gadałem
- gadka, że rezygnujemy z umowy (oczywiście dziadki chcą telefon stacjonarny), skończyło się na 27 zł miesięcznie i jedzie do nich nowa umowa - wdepnę do nich tylko zobaczyć czy nie przyślą im jakiegoś gówna do podpisania.

Ludzie w ogóle nie mają serca, a najlepsze że co chwilę dzwonił operator i wciskał im jakieś internety, komórki.... jeszcze...
  • 171
  • Odpowiedz
@samuraj24 Jakby historią o moim teściu. Co miesiąc 50 zł za telefon abonamentu + jakieś 20 zł za rozmowy. Za telewizję też ponad 100 zł a kanałów nieco więcej niż na darmowej naziemnej. Z tym że temu systemu capowi nie dało się tego wytłumaczyć. W końcu jakimś sposobem jak go nie było to polikwidowaliśmy to w #!$%@? i wzięliśmy pakiet internet+tel+tv i płacił 50 zł ale za całość poza internetem. Ale rozmawiać
  • Odpowiedz
@tomeczek11: Oczekuje, że firma która reklamuje się jako uczciwa i że można jej zaufać nie będzie wykorzystywała dziadków na hajs


@samuraj24: w jaki sposób ich wykorzystywała? Oferując to co mają w umowie w cenie którą mają w umowie?
  • Odpowiedz