Wpis z mikrobloga

@czajqa: zwykły gadżet. Fajnie wygląda, dostajesz powiadomienia, na które możesz odpowiedzieć z zegarka, chyba jest apka Spofity, masz krokomierz, monitor pulsu, możliwość płacenia zbliżeniowego. Od niedawna też takie bajery jak wysyłanie smsa jak się przewrócisz i zegarek nie wykryje aktywności. Sporo pierdół, które są przydatne, ale zbędne. Mi szkoda kasy, ale jakbym nie miał co zrobić z 2k to bym sobie pewnie kupił.
@zeek: Prawda, ale na żywo na szczęście lepiej to wygląda, jest spory margines ;) 44mm to wcale nie mało jak na zegarek, chyba że dla kogoś zegarek to przerośnięta busola marki Diesel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czajqa: już od paru lat chciałem smartwatcha, ten jest w moim odczuciu najbardziej funkcjonalny
@Hubby: też mi się podoba, ale do garnituru mi nie pasowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czuczer: też tak myślę, ale tutaj jednak też kierowałem się innymi kryteriami, no i wygrał Apple watch ;)
@pekak: Troche przyznam racji, ma fajne funkcje jak szybkie odczytanie wiadomosci jak jedziesz autem (nie trzeba siegac po telefon) albo odbieranie polaczen jak telefon gdzies tam lezy i sie nie chce dupska ruszac. Ale chociaz mam aw4 to stwierdze ze nie jest wart az takich pieniedzy.
Ale chociaz mam aw4 to stwierdze ze nie jest wart az takich pieniedzy.


@Hubby: no dokładnie, płacisz 2000 pln za zegarek, który trzeba ładować codziennie. Fajny gadżet i tyle. Jak kogoś stać i chce kupić to proszę bardzo - jak masz iPhone to na pewno jest fajny dodatek, ale jak masz ciułać kase tylko po to, żeby pochwalić się Apple Watchem to bez sensu. Kupiłem kiedyś z ciekawości smarbanda od Xiaomi,
@pekak: Z tym codziennym ładowaniem to bez przesady, 4 series spokojnie 2-3 dni wytrzymuje w zależności od używanych opcji. Co do reszty to prawda, bardzo fajny gadżet - jak masz akurat pod ręką do wydania kasę albo lubisz gadżety to można brać, ale żyć spokojnie można bez niego...chociaż ja się już mega przyzwyczaiłem do pewnych udogodnień i zmieniałem 2 na 4.
Zależy jak używany, ale to jak ze wszystkim im więcej się bawisz bajerami tym szybciej bateria schodzi. Z e-simem tez baterie szybciej je.
@PanKaczucha: Dam Ci znac jak u mnie dziala jak potestuje troche, AOD wlaczony caly czas. Tylko na noc wylaczylem. Przez noc zjadlo 15%, rano w parenascie minut podladowalem do setki i do godziny 14, bateria spadla do 79% tylko duzo sie nim bawie i powiadomien odbieram - bo mam go dopiero pierwszy dzien.
AOD? Jesteście zadowoleni z pracy na baterii?


@PanKaczucha: mam S5 i cały czas włączony AOD to wystarcza na dokładnie jeden dzień, od 8 do 23 z treningiem. Na S3 dawał radę 1,5 dnia ale wolę poświęcić ten ekstra czas dla włączonego wyświetlacza - można go też prosto wyłączyć i wtedy dłużej działa. Brakuje mi jedynie opcji wyłączenia ekranu tylko na noc, bo lubię monitorować nim sen a włączony wyświetlacz w nocy