Wpis z mikrobloga

@przychlast to osoba, która kreuje sie na spierdoxa. Jak sam sie opisuje cierpi na upośledzenie w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu jakby miał penisa w buzi co bezlitośnie uświadomiła mu podła bestialska p0lka.
Zastanówcie sie ile razy w życiu widzieliście tak #!$%@?ą z wyglądu osobe a zarazem tak elokwentną żeby pisać takie piekne opowieści i zarazem trzymać sie zasad poprawnej ortografii i interpunkcji. Z reguły takie osoby są półgłówkami tak jak osoby np. z programu chłopaki do wzięcia. Natomiast osoba która kreuje postać przychlasta jest napewno bardzo inteligentna i dodatko zna sie na aspektach psychologicznych tak zeby przyciągnąć uwage czytających. Tak więc przychlast czas żebyś podzielił losy typa bez pieniędzy, łukaszka i innych zdemaskowanych.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 4
@R3ZNOW: Dobre pytanie, myśle że nie jest bezpośrednio powiązana z wyglądem ale w tym konkretnym przypadku, w którym główny bohater jest skrajnie brzydki to osoba inteligentna wiedziała by, że nie należy tak o sobie mówić bo powoduje to zaniżenie swojej samooceny, a w konsekwencji jest tylko jeszcze gorzej. Na pewno osoba inteligentna wiedziała by, że w przypadku takich wad w wyglądzie trzeba to nadrabiać jakimiś innymi zaletami np. kształceniem sie w
@speed19: na psychologii się nie znam, głębiej tego nie analizowałam, ale myślę, że po prostu wykreował sobie jako taki wizerunek i pisze swoje przemyślenia, albo bajki - jak kto woli. Jeszcze warto zauważyć, że niska samoocena tak wpływa na człowieka, że czuje się lekko mówiąc gównem i nawet jak sobie mówisz 'jestem zajebisty, jak nie w tym to w czymś innym' nic nie daje. Wiem co mówię.