Wpis z mikrobloga

Ej odpaliłem sobie tą darmową grę z #psnplus Darksaiders 3 i no żesz #!$%@? mać cxy z tą gra jest coś nie tak czy to ja taki lamus... ale nie jestem w stanie przejść nawy prologu... Bo po 3 minutach grania #!$%@? Boss który jednym atakiem 50% HP #!$%@? do tego wymagana jest małpia zręczność skakania iblspania się pułek i nie ma praktycznie marginesu na jakikolwiek błąd z naszej strony bo jak raz spadniemy to już dupa blada.. I oczywiście jak nad #!$%@? to chekpoint jest na samym początku gry i tak do ustania!
#ps4 #darksaiders #gry #playstation #psn #gorzkiezale #zalesie
  • 10
@Brunner obniż poziom trudności?
Dodatkowo, nie wiem czy ma PS4 jest ta możliwość, ale na steamie można zmienić tryb walki z domyślnego ( wzorowanego na Dark Souls) na klasyczny- znany z poprzednich części
@CzuapDeBejs: @dwiestronyhistorii: I tak gram na praktycznie najniższym, po za tym bardziej mnie ciekawi czy tu coś z rozgrywka jest spieprzone czy ja jakiś błąd popełniam. Szczególnie ,że ta gra chyba nie zasłynęła z jakiegoś masakryczne wysokiego poziomu trudności a wydaję mi się ,że darksoulsy to przy niej nic trudnego, zresztą przeszedłem dwie części darksouls i owszem czasem było trudno ale nie spotkałem się jeszcze z taką ściana nie do
@Brunner: to jest gra typu souls tylko taka łatwiejsza. Ja w Bloodborne nie mogę przejść pierwszego etapu, ale ćwiczyłem i ginąłem coraz dalej i dalej. Potem jak odpaliłem Darksiders 3 to prolog z jedną powtórką u bosa i się udało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Brunner: R1 Twoim najlepszym przyjacielem i najwiekszym sojusznikiem w tej grze :)

Ataki to sprawa drugorzedna na wyzszych poziomach, najwazniejsze sa uniki, nawet jesli oznacza to "pycianie" bossa bo 2-3 strzaly i odskok :)
@Dante27: Największy problem z tą #!$%@?ą to bezbłędne dojście ma czas kiedy ona wisi a potem kolejny problem to jej ataki na odległość bjtore ciężko przeskocz a tu unii k nie pomoże niestety( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą jakoś dałem radę ale dalej nie rozumiem po co taka ściana od której można się odbić już w toutorialu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Raziel92: Chyba dużo nie straciłeś bo gra jest bardzo średnia i gdyby nie to że dali za free to bym pewnie nawet na przecenie nie kupił( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardziej mnie właśnie interesuje ten dziwny zabieg z trudnym bossem (jak na 2gą minutę gry) w kontekście zwykłej rozgrywki która jest już banalnie prosta?