Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sailor_73: Ja sobie załatwiłam, że będę pracować od 7 do 15 i już mnie te najgorsze korki omijają :D takie wygranko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mikkeboss: oho kolejny mądrala. Pewnie tak samo jak wiadukt na Chełmie? Jakoś jego burzyć nie zamierzają. Zrozum że kierunek na Gdańsk nie jest jedynym który w tym miejscu. Brak wiaduktu to zatkana Łostowicka , Rakoczego, Havla i w sumie całe południe. Swoja droga jak wyjaśnisz brak wiaduktu w kierunku obwodnicy? Kompletna patologia to jest ze teren i projekt juz jest gotowy, nawet wycena była circa 20 milionów czyli tyle ile miasto
@uliczny_szeryf: po co od razu taki atak na mnie? Daruj sobie. Jezdzilem z havla w kierunku obwodnicy codziennie przez 3 lata i stojac w korku moglem poobserwowac w ktora strone jezdza ludzie. Zdecydowania wiekszosc jadaca od strony obwodnicy kierowala sie w strone centrum (w porannym szczycie). Pomogloby to troche na prawoskretach, szczegolnie od cmentarza, bo havla ma jeszcze wlot z wilanowskiej, gdzie i tak by zostaly swiatla. Ogolnie ze wiadukt powinien