Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie, bo trochę się #!$%@?łem.
Mam skierowanie z urzędu pracy (niestety musiałem się zarejestrować w tej #!$%@?łej instytucji) do pracodawcy. Dzisiaj byłem na rozmowie, aczkolwiek Januszex bardzo, ponieważ szanowna pani managerka, stwierdziła iż nie poinformuje mnie za jakie pieniądze będę pracować do czasu podpisania ze mną umowy, a kwota podana w UP jest nieprawdziwa.
#!$%@? motzno, dlatego nie mam ochoty brać tej pracy, ale chciałbym uniknąc złośliwości ze strony Januszexu czyli wpisania do skierowania "odmowa przyjęcia pracy" co skutkowało by wykreśleniem mnie z listy bezrobotnych. Dodam że pracę zazwyczaj znajduje sobie sam i nie miałbym nic przeciwko wzięciu pracy gdybym tylko wiedział za ile, i nie było by to 2,50 za godzinę. Jak to do #!$%@? rozwiązać?

#prawopracy #urzadpracy #up #januszex
  • 10
  • Odpowiedz
szanowna pani managerka, stwierdziła iż nie poinformuje mnie za jakie pieniądze będę pracować


@Floyt: co #!$%@?? Ciekaw jestem momentu kiedy i w jaki sposób ci to oznajmiła. Jak mozna podpisac umowe bez najwazniejszego punktu?
  • Odpowiedz
@Floyt: Czekaj, jak to kwota podana do UP jest nieprawdziwa? Za duża? Czy za mała?

Zarąbisty fortel - dać w zapotrzebowaniu np 20k a w umowie najniższa, bo kwota nieprawdziwa xD Komuś chyba kiełbasa wyborcza za bardzo ...
  • Odpowiedz
Jak to do #!$%@? rozwiązać?


@Floyt: miej godność człowieka, idz podpisac umowe jak ci kwota nie bedzie odpowiadala podrzyj papier i rzuc jej na ryj. Nastepnie popros o ta wlasciwa umowe.
  • Odpowiedz
@Cantrustme: Hmm. To chyba najlepsze rozwiązanie.
@Chrzonszcz: Sęk w tym że nie chcę tracić czasu, aż szanowna pani się namyśli, i łaskawie mi tą umowę wystawi. Ja już widzę że z tego nic nie będzie, bo paniusia to mega cwaniara, i będą z tego problemy.
  • Odpowiedz