Wpis z mikrobloga

@Impuls94: Ja się w pracy składałam na prezenty z dziewczynami, tak jak i w zeszłym roku. W szkole czy na studiach też zawsze kupowałyśmy jakieś symboliczne upominki. Obcym ludziom życzeń nie składam, ale skoro nikt o tobie nie pamięta to zrobię wyjątek: wszystkiego najlepszego :)
  • Odpowiedz
@Impuls94: wydaje mi się, że to wynika z samego podejścia mężczyzn do takich dni. Po prostu większość ma to w dupie, a dla kobiet ich "święta" są istotne z jakiegoś powodu.
  • Odpowiedz
@pawel_187: większość ma w dupie bo nawet nie wiadomo kiedy obchodzić.Dzień kobiet jest jedną ustaloną datą.

A to ważne bo nawet powyżej użytkownik napisał " Kobiety w pracy u mojej mamy dostają co rok kilka stów premii z tego tytułu, a faceci nic"
  • Odpowiedz
@Impuls94: Czyli „nikt nie pamięta” miałeś na myśli koncerny i akcje marketingowe? Ja Ci nie odpowiem czemu tak jest, choć się domyślam. Dlatego proponuje Ci samemu do nich napisać to może się dowiesz, a może nawet uda Ci się wywalczyć tę grafikę na google ;D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Impuls94: organizując czy biorąc udział w tych idiotycznych akcjach typu kwiatki w pracy wspierasz te kretyńskie święta i wielki hajp na dzień kobiet. Co to za poroniony pomysł, żeby z tych "świąt" robić taki wielki temat
  • Odpowiedz