Wpis z mikrobloga

MISTRZ STAH-SCHEK PREZENTUJE: 
- Zwolnij, zabijesz nas!
- Mistrzu Stah-Schek, to wskaźnik paliwa, nie opuściliśmy jeszcze orbity parkingowej.

TEJ JESIENI
- Mówię mu, żeby ogarnął perswazję Mocą, a on mi na to, że nie ma czasu bo trenuje Uścisk z kolegami z akademii, czaisz typa?

W LACUNAFABULARNIE
- Mistrzu! Strzelają do nas! Którędy teraz?
- Tylko włączę datapada... Potem prawym i kopiuj?
- Otwórz!
- Ale prawym, czy lewym?
- Prawym!
- Prawym i otwórz?
- Tak!!!
- No nie wytrzymie... Znowu obróciło... 
- MISTRZU!!! KTÓRĘDY?!
- ... Coś kliknąłem i wszystko zniknęło

WEWNĘTRZNE RUBIEŻE
Wpadłem w zasadzkę, to mówię mu, że ma mnie na muszce, więc równie dobrze może odłożyć broń, przecież nic mu nie zrobię. No, a potem mówię, że stoi nieuzbrojony naprzeciw mistrza Jedi, więc niech lepiej się podda. No, a potem do jego obstawy mówię - zobaczcie, szef się poddał, to może wy lepiej też. Nie zmieścili mi się do X-Winga, musiałem ich prosić, żeby poczekali bo nie dam rady ich wszystkich na raz do aresztu odstawić.

ZEWNĘTRZNE RUBIEŻE
- Przyleciałem tutaj tropić wrogów Republiki i fanatyków kakao
- W naszej delegacji nie ma żadnych fanatyków kakao!

ŚWIATY JĄDRA
Wróg nie czai się na zewnątrz. Zgnilizna dociera do nas od środka. Ślady rozpadu widać już nawet pośród tych którzy powinni stać na straży. Dbać o jedność! Dzieją się rzeczy, które do niedawna uznawane był za niedopuszczalne! Który debil wsypał kakao do ekspresu do kawy, ja się pytam?!

SCENARIUSZ PISANY Z RADĄ JEDI
Studnia mocy? Mój mistrz coś mi mówił... miałem notatki w droidzie... Tak... Tym który eksplodował jak próbowałem wymienić mu oponę...


Ehm... ktoś widział gdzie jest ten padawan który wiedział jak wyłączyć rzutnik?

#lacunafabularniestarwars  #starwars #gwiezdnewojny #rpg
  • 4