Wpis z mikrobloga

Muzyka przeciwko rasizmowi, idź tam wypinać się murzynom z sudanu.


@dzapanisko: wiesz co - weź zbierz w jednym poście wszystkie miejscówy w których bywałeś na gejowskich szybkich numerkach i homoseksualnych orgiach w jednym poście, jak już koniecznie musisz chwalić się tego typu wiedzą publicznie
  • Odpowiedz
@yamnichek_pyesio: Co z tobą, to o tobie kolego. Ty kochasz sie w kucykach pony, zboczeńcach metalowych o lewych poglądach i czcisz jakiś nergali, fanów palikota i socjalizmu. Kiedy z swoim guru nergalem i palikotem, będziecie sobie wkładać rytualnie dildosy w dupe i fantazjować o komunie ? Nie zapomnij o dziarze na dupie "muzyka przeciwko rasizmowi".
  • Odpowiedz
@yamnichek_pyesio: Ze mną w porządku, nie słucham tego lewicowego wycia i nie wyprałem sobie mózgu bzdetami o wolności satanistów itp. Nie podniecam się palikotem i nergalem, jak ty, brzydzę się kucami i kucykami pony. Nie rozkładam się przed murzynami, jak fani metalu - muzyka przeciwko rasizmowi. Myję się codziennie. Jestem prawilny.
  • Odpowiedz
Nie rozkładam się przed murzynami, jak fani metalu


@dzapanisko: więc wolisz dawać - cytuję

prawdziwym mężczyzną

o jaśniejszej karnacji?

nie podniecam się palikotem i nergalem, jak ty, brzydzę się kucami i kucykami pony

a jak ja się nimi podniecam? Bo o ile mnie pamięć nie myli nie byłem fanem ani jednego ani drugiego. Chyba mnie pomyliłeś z innym słuchaczem metalu, z którym sypiałeś. Rzucił cię i masz teraz uraz do takowych?
  • Odpowiedz
@dzapanisko: skąd założenie, że lewicowi idole są moimi idolami? Podaj powód dlaczego postulujesz tak oderwane od rzeczywistości dyrdymały. Bonusowe punkty jeśli nie będzie to powód o podłożu psychiatrycznym.
  • Odpowiedz