Wpis z mikrobloga

W ramach zadania domowego z #django połączonego z lekkim zaangażowaniem w najmłodsze dziecko #mimblewimble stworzyłem swój pierwszy webapp, który zbiera informacje z giełd o #epiccash w jedno miejsce ¯\_(ツ)_/¯. Szału nie ma, ale od czegoś trzeba zacząć, pracuje nad domeną i w wolnej chwili będę sobie dopieszczał.

Epic-Cash Ticker

Co do samego EPICa to jak widać na załączonym obrazku, mamy spory zrzut od góników, którzy przez ponad tydzień nie mogli swobodnie wypłacać środków, ze względu na jakieś uporczywe bugi w API. Problem jest po stronie devów samego coina - co prawda właścicielowi icemining.ca udało się to jakoś obejść, ale w wielu miejscach środki są zamrożone (choćby giełda citex.co.kr) w oczekiwaniu na reakcję devów, lub wypłacane ręcznie co zajmuje sporo czasu.

Myślę, że projekt przechodzi właśnie spory kryzys, jeśli są tu tacy, którzy lubią skupować krew z ulicy i mają środki, żeby zamrozić na bliżej nieokreślony czas - to warto się temu przyjrzeć ;).

#bitcoin #kryptowaluty
Pobierz blacktyg3r - W ramach zadania domowego z #django połączonego z lekkim zaangażowaniem ...
źródło: comment_G4a00qwh0Zhx0qrQ27QGDi8xJqc2ZP95.jpg
  • 6
@OPcodeRTI: DziałałY - sam wypłacałem, ale też chyba mają jakieś problemy bo vol spadł tam do zero - aktualnie tylko BiHodl się liczy, bo u koreańców withdraw nieczynny, a trejdują głównie boty ;)