Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
zakupiłem dzisiaj klocki Lego w sklepie https://www.al.to (/x-kom) na promocji. Wybrałem płatność zwykłym przelewem. Powinienem otrzymać e-maila z danymi do przelewu, jednak do tej pory (od godz. 10:30) nie otrzymałem.
To taki u nich standard, że ich system nie generuje od razu e-maila przy płatności zwykłym przelewem?

@al_to @xkom kiedy przyjdzie e-mail z danymi do przelewu?

#pytanie #alto #xkom #lego #zakupy #sklepyinternetowe
  • 19
  • Odpowiedz
@CCCCC: Myślałem że to kwestia weekendu i jutro przyjdzie ale wygląda na to że tyle zamówień że się nie wyrabiają i pewnie wszystko ręcznie żeby nie okazało się że zabrakło zestawów
  • Odpowiedz
@szokiniedowierzanie przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania, cieszymy się, że wszystko jest już ok :)

@Matt_888 przepraszamy, w związku z ogromną liczbą zamówień mamy troszkę poślizgu ;) ale wiadomość powinna już niedługo do Ciebie dotrzeć :)
  • Odpowiedz
przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania, cieszymy się, że wszystko jest już ok :)


@al_to: nie, na razie nie wszystko jest ok. Wszystko będzie ok jak dostanę produkt nowy (nie używany, nie pochodzący z ekspozycji, nie po zwrocie, nie powystawowy, nie pognieciony) :P
  • Odpowiedz