Wpis z mikrobloga

Givenchy play intense nie mogę już nigdzie znaleźć, nawet kurde nie uprzedzili - to bym sobie zapasy zrobił :(
Szukając gdzieś jakiejś końcówki znalazłem coś takiego jak perfumy inspirowane - np http://insomio.pl/pl/p/INSOMIO-nr-49-inspiracja-Givenchy%2C-Play-Intense-for-men/49 (ale są tez inne sklepy), jak rozumiem każdy z tych sklepów zmieszał sobie zapachy by były podobne do oryginały.
Próbowaliście jakiś inspirowanych?
#perfumy
  • 14
  • Odpowiedz
@kraktcz: o, dzięki!
Szkoda, że nie ma serwisu który na podstawie lubianych perfum poleca. coś ala biblionetka/filmweb dla perfum ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kraktcz: taak. Na polskiej zapach x ocena 2.5, na zagranicznej ten sam zapach ocena 4.3 xD.
W ogole polskiej to nie biorę na serio.
  • Odpowiedz
@Zimnok: @kraktcz: no właśnie widzę, że znacznie więcej userów na .com "kocha" zapach, u nas tylko lubią lub nie lubią. W sumie pasuje to do mentalności marudzenia.. :D
Jedno pytanie jeszcze mam - czy jest serwis/skrypt w którym wpiszesz w searchu nazwę i otworzy Ci 10 tabów sklepów szukając perfum? i analogicznie do poszukiwań próbek?
Jak nie, a widzę, że listy rzetelnych sklepów sa, to może sklikam coś
  • Odpowiedz
@kraktcz: jedna z pierwszych rzeczy jaką odkryłem zaczynając poszukiwania perfum, to, że jakieś pachniały super na papierku, a na mojej skórze 180stopni odrzucały mnie aż. ;) No, ale pewnie masz rację :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maur: zapach prześwietny, nosiłem go za barem parę lat temu i nigdy nie zbierałem tylu komplementow od obu płci. Tylko, że w stacjonarnej perfumerii za 100ml zapłaciłem 40€. Teraz te ceny to szaleństwo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@van-der-staas: z tymi komplementami to muszę zaznaczyć, że zależy jak się na kim układa. Koledze się spodobał, spróbował na sobie i jakby inny zapach. Podobne nuty, ale nie powiedziałbys, że taki sam.
No szaleństwo, 400-500zl za 100ml. Szkoda, że wycofali i szkoda, że nie uprzedzili ;)
  • Odpowiedz