Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 665
No i lewakokomando wywlokło mnie z domu o 6 rano żebym nie mogła spędzić czasu z rodziną tylko sprzedawała wam seteczki cytrynowej.
A nie, ja co tydzień mam handlowa niedzielę na stacji benzynowej xD
#pracbaza
  • 33
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kvgewhr: nie, może źle napisałam. Pracowałam od 22 do 6:00 z piątku na sobotę. I dzisiaj w niedzielę mialam na 6:00. Czyli niby 24h wolnego ale super wolne bulwo skoro pół dnia spałam, potem nie mogłam spać normalnie w nocy i umieram tutaj
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: a to pardą ale nie powinno być czegoś takiego że po nocce masz 2 dni wolnego? ja pracuje w auschwitz zwei i czasem z współwięźniami walimy po 5-6 nocek ale zawsze przychodzi oberfuhrer i jego kapo no i glaszcza nas w kroczek ze mamy dwa dni wolnego bo bedziemy #!$%@? nastepne 5-6 dni bez wolnego ale na rano i musimy sie dobrze przestawic zeby fajnie produkcja dzialala
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: też mam w pracy takiego typa co mówimy na niego śmierdziel, właściwie po skończonym szkoleniu tak się z niego nabijaliśmy niby nieofensywnie że przestał chodzić (ale w sumie może też się zorientował że co obok nas siadał albo przechodził to albo ktoś mówił "co tak #!$%@?" albo była wielka wędrówka ludów w inne miejsce za każdym razem jak do nas podszedł)

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spajkodron3000: chce przypomnieć że za komuny stacje były do 19 a w weekendy chyba pozamykane xd wcale bym się nie zdziwił jak kaczor wpadnie na taki pomysł
  • Odpowiedz