Wpis z mikrobloga

Czy jest możliwe ułożenie jakiejś sensownej diety do przebudowania sylwetki( chciałbym w dłuższej perspektywie nabrać trochę masy mieśniowej i zrzucic nieco tluszczu) za ok. 600 zł/msc? Znalezienie jakiejś dodatkowej roboty nie wchodzi w grę bo musiałbym to zrobić kosztem studiów na które teraz idę. Dodam że mam 181 wzrostu i 74kg wagi i zero doświadczenia z siłką
#dieta #mikrokoksy
  • 12
@awdstw24 Ryż, kasze, makaron kupując w dużych ilościach wychodzi bardzo tanio. Jako źródła białka podroby i nabiał. Reszta produktów typu płatki owsiane, pieczywo, sosy itp jak umiesz szukać to też nie wydasz zbyt wiele. Więc jeśli się chce to się da.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@awdstw24: kurde nie wiem ile masz zamiar jeść ale ja z różowa mamy budżet na jedzenie 700 PLN miesięcznie i często jeszcze nam zostaje :)

Fakt, że np piersi kurczaka kupuję jak jest promocja i później trzymam w zamrażalniku i jajek nie kupujemy w ogóle bo teściowa nam daje za free, ale tak to spokojnie dasz radę, jak nie przewalasz na jakieś głupoty i dobrze planujesz to Ci jeszcze sporo zostanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kombinat: ja mając 800 na dwóch przy końcu miałem problem ze zrobieniem czegoś sensownego ( ͡° ʖ̯ ͡°) zazdro umiejętności taniego gotowania