Wpis z mikrobloga

Szybowiec z Warszawą w tle. Zdjęcie z dzisiejszych zawodów szybowcowych na lotnisku Babice. Jeśli się Wam spodoba to wrzucę więcej jak tylko obrobię. :-)

Jeśli spodobało Ci się to zdjęcie to zapraszam do obserwowania tagu #sedrosfoto i odwiedzenia mojego fotobloga, gdzie znajdziesz więcej moich zdjęć.

#fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna #awiacja #samoloty #szybowiec #szybowce #bocian #wyciagarka #warszawa #babice #aeroklub #aeroklubwarszawski #awiacja #lotnictwo #lotnisko #panorama
sedros - Szybowiec z Warszawą w tle. Zdjęcie z dzisiejszych zawodów szybowcowych na l...

źródło: comment_uFR8OsfevszWg4P3ea2wSl5pwLEbWdWa.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@sedros: Za mojej młodości często można było spotkać szybowiec na bielańskim niebie. Teraz bardzo dawno nie widziałem, żeby coś takiego latało.
  • Odpowiedz
@Krachu: Latają, chociaż co niektórzy próbują z nimi walczyć, bo nie wiedzieli, że jak kupią mieszkanie przy lotnisku to będzie samoloty słychać... Jeszcze do niedawna jak mieszkałem na Bielanach to bardzo często widywałem szybowce. Fajnie było popatrzeć. :-)
  • Odpowiedz
@sedros Apropos lotniska w Babicach - jednym z zalożycieli stowarzyszenia na rzecz wprowadzenia stref ciszy w okolicach Babic jest deweloper albo inaczej aktywista. Nawet siedziba znajduje się pod adresem jednej ze spółek celowych do inwestycji. I o czym my tu mamy rozmawiać. Deweloperka i ich klienci w tym kraju to #!$%@? rak.
  • Odpowiedz